menü simgesi Tüm Kategoriler
Octopus Brick Kart Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Octopus Brick Kart Modelleri

Octopus Brick kart kategorisi altında, Elecfreaks üretimi çeşitli Octopus brick kart modellerini bulabilirsiniz. Brick kartlar tıpkı shield kartları gibi modüler elektronik kartlardır ve Elecfreaks – Arduino kontrol kartları ile kullanılabilir. Bu modüler kartlar elektronik projelerinize; farklı sensör tipleri ile fiziksel değişkenlerin ölçümü, kablosuz haberleşme veya bir keypad ile kontrol gibi bir işlev kazandırabilir!  Geniş bir yelpazeye yayılan brick kart modellerini pek çok robotik projenizde değerlendirebilirsiniz.

Projelerinize Uygun Octopus Brick Kartları Keşfedin!

Online mağazamız sayfalarında beğenilerinize sunulan Octopus brick kart modelleri, farklı projelere uyum sağlayacak oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Öne çıkan tasarımlar arasında Arduino veya Freadunio geliştirme kartı ile kontrol edilebilen ve LED parlaklığı geliştirme kartları üzerindeki PWM çıkışlarından kontrol edilebilen bir brick kartı olan Elecfreaks Octopus 5mm LED Brick OBLED, 3 farklı sensör içeren bir eylemsizlik ölçüm modülü olan Elecfreaks Octopus 9 Dof IMU, yıl, ay, gün, saat bilgilerini sayabilen Elecfreaks Octopus RTC - Gerçek Zamanlı Saat Modülü, ve temel olarak ITR9608 fotoelektrik switch ile oluşturulmuş bir brick kartı olan Octopus Photo Interrupter Sensor yer alıyor. Siz de bu tasarımları ve daha fazlasını kategori sayfalarımızda keşfedebilir, projelerinize uygun bulduğunuz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.


Octopus brick kart modelleri ve özellikleri, kullanım alanları hakkında ayrıntılı bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilir, size uygun ürünleri güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 evinizden kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.