menü simgesi Tüm Kategoriler
Pololu Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Pololu Geliştirme Kartları

Robotik sistemlerin istenilen donanımlara sahip olmalarına ve farklı özelliklerle geliştirilmelerine olanak sağlayan Pololu geliştirme kartları, projelerin hem kaliteli hem de kullanışlı bir hale gelmelerine yardımcı oluyor.

Motor kontrol kartından uzaklık sensörüne, jiroskoptan IR sensörüne kadar geniş bir skalaya yayılan bu geliştirme kartları; mesafe ölçme, sistemi kontrol altında tutma ve ivme ölçme gibi farklı görevleri üstlenen parçalar olarak öne çıkıyor. Fonksiyonel tasarımları sayesinde robotik sistemlere, yapay zeka ürünlere ve eğitim projelerine yerleştirilerek değerlendirilme imkânı bulunan Pololu geliştirme kartı modelleri, özellikle de hızlı prototipleme işlemlerinde arzu edilen donanımları sisteme kolay bir şekilde monte etmeye fırsat tanıyor.

Siz de eğitim, iş ya da hobi amaçlı geliştirdiğiniz projelerinizde değerlendirebileceğiniz geliştirme kartlarına ihtiyaç duyuyorsanız, Pololu markasının imzasını taşıyan bu ürünler içinden beğendiklerinizi online bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.