menü simgesi Tüm Kategoriler
Buzzer / Hoparlör /Mikrofon Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Buzzer - Hoparlör Modelleri

Robotik sistemlerde, oyuncak arabalarda ve çeşitli elektronik cihazlarda sesli uyarı oluşturmak için efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan buzzer ve hoparlör modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Robot Sepeti buzzer-hoparlör modelleri kategorisinde; tek ve çift çıkışlı hoparlörler ile aktif ve pasif buzzerlar yer almaktadır. Tasarımı yapılan ürünlerin daha kullanışlı bir hale gelmeleri için  tercih edilebilecek olan buzzer-hoparlör modelleri, dayanıklı ve kaliteli yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Multimetrelerde, park sensörlerinde ve alarm devrelerinde sesli uyarı oluşturmak adına kullanılabilecek olan bu komponent modelleri, kullanıcıların sıkıntılı herhangi bir durumdan kolay ve hızlı bir şekilde haberdar olmalarına fırsat tanımaktadır.

Eğer siz de tasarımını yaptığınız ürünlerin sesli uyarılarda bulunmalarını istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan buzzer-hoparlör modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiklerinizi kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.