menü simgesi Tüm Kategoriler
Kondansatör Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.

Elektrolit Kondansatör Modelleri

Çoğunlukla güç kaynağı ve ses devrelerinde düşük frekansları ayırma işlevinde kullanılan elektrolit kondansatörler, farklı kapasitelerdeki modelleriyle Robot Sepeti’nin online mağazasında ihtiyacınıza sunuluyor!

Robot Sepeti’nin online kataloğunda yer alan, 10V ile 250V aralığında değişen değerlerdeki elektrolit kondansatörler, alternatif akımı iletme özelliğine sahip malzemelerdir. Seri ya da paralel olacak şekilde elektronik devreler üzerine lehimlenerek kullanılabilen elektrolit kondansatörler; gerilim çoklayıcı, filtreleme, doğrultma, elektrik enerjisi depolama ve benzeri pek çok işlemi yerine getiren oldukça fonksiyonel ürünlerdir.

Elektronik devrelerin temel ekipmanlarından biri olan elektrolit kondansatörlerin ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz kaliteli modellerine Robot Sepeti’nin web sayfaları üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme yöntemleri ile dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!

Polyester Kondansatörler

Elektronik devrelerde güç dengesini sağlama ve akımı kontrol etme gibi çeşitli pek çok amaç için kullanılabilecek olan polyester kondansatörler, farklı özelliklere sahip modelleri ile Robot Sepeti sayfalarında kullanıcılara sunuluyor!

Projelerde diğer elektronik devrelere paralel ya da seri bağlanarak etkili bir biçimde değerlendirilme imkanı bulunan polyester kondansatörler, radyo ve televizyon yapımında, telefon, bilgisayar ve radar gibi farklı ürünlerin imalatında sık tercih edilen komponentlerdir. Elektrik yükü depolama, reaktif güç kontrolü sağlama ve bilgi kaybı engelleme gibi amaçlar için de kullanılan polyester kondansatörler, elektronik devrelerin önemli ekipmanları arasında yer almaktadır.

Siz de çeşitli projelerinizde tercih edebileceğiniz polyester kondansatörler hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz. Aradığınız özellikleri bulundurduğunu düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati online sipariş verebilirsiniz.

Seramik Kondansatörler

Elektronik devrelerde sık ihtiyaç duyulabilen seramik kondansatörler, çeşitli modelleri ile Robot Sepeti’nin online mağaza kataloğunda sizlerle buluşuyor!

10’lu paketler halinde kullanımınıza sunulan seramik kondansatörler, elektrik enerjisini depolama ve kısa devre durumunda bu enerjiyi kullanma, doğrultma işlemleri ve faz kayması oluşturma gibi görevler için gerek duyulan komponentlerdir.  Robotik sistemlerde ve elektronik aletlerde sık tercih edilen ürünlerin başında gelen seramik kondansatörler, kesintisiz çalışan elektronik devreler oluşturmak için son derece önemli ekipmanlardandır.

Elektronik sistemlerin efektif bir şekilde çalışmalarını sağlamak amacı ile değerlendirebileceğiniz kaliteli seramik kondansatörler hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi güvenli ödeme metotları ile günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.