Tüm Kategoriler
3D Toplam 346 ürün görüntüleniyor.
Toplam 346 ürün görüntüleniyor.

3D Ürünler

Robot Sepeti sayfalarında yer alan 3D kategorisinden, dilediğiniz ürünün 3 boyutlu tasarımını yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ekipmana ulaşabilirsiniz!

Robot Sepeti online kataloğunda, 3D yazıcılardan filamentlere ve reçinelere kadar birçok ürün bulunmaktadır. İstenilen modelin 3 boyutlu tasarımını yapmayı mümkün kılan 3D yazıcılar, tasarım sırasında ham madde olarak kullanılan filamentler ve yazıcıların kontrolünü sağlayan kontrol cihazları; özellikle de seri üretime geçmeden önce hataları görmek, mimari çizimleri gerçeğine uygun bir şekilde tasarlamak ve yedek parça üretmek için kullanılabilecek ürünlerdir.

3D Yazıcı Modelleri

Wanhao ve Zaxe gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan 3D yazıcı modelleri, özellikle de mimari ofislerde ve tasarım atölyelerinde 3 boyutlu tasarımlar üretmek için kullanılabilecek ürünlerdir. Dijital ortamlarda yaratılan tasarımların seri üretime geçmeden önce hatalarını görmek ve tasarımları geliştirerek daha iyi bir hale getirmek için örnek ürünü pratik bir şekilde üretmeye fırsat tanıyan 3Doodler yazıcılar, profesyonel ve amatör kullanıcılara uygun modelleri ile medikal ve endüstriyel tasarım faaliyetlerinin yanı sıra hobi amaçlı da değerlendirilebilecek ürünlerdir.

3D Kalem Modelleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal ettikleri ürünleri filamentler yardımıyla 3 boyutlu bir şekilde üretmelerine fırsat tanıyan 3D kalem modelleri, kolay kullanıma uygun tasarımları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Farklı pek çok modeli ile özellikle de hobi için sık tercih edilen 3Doodler kalemler içerisinde; çocukların mimari yeteneklerini geliştirmelerini sağlayan mimari aktivite kitleri ile robotik sistemlere dair bilgi edinmelerini ve basit robotlar üretmelerini mümkün kılan robotik aktivite kitleri de yer almaktadır.

Filament Modelleri

3D yazıcılarda ve 3D kalemlerde 3 boyutlu ürünler tasarlamak için gerekli ham madde olarak nitelendirilen filament modelleri; kırmızı, mavi, sarı ve yeşil gibi renk seçenekleriyle, üretilmesi planlanan malzemelere uygun türlere sahiptir. 3 boyutlu malzemeleri kaliteli ve darbelere karşı dayanıklı yapıda üretmeye fırsat tanıyan filament modelleri, Wanhao ve Zaxe gibi alanında uzman markaların imzasını taşımaktadır.

Siz de amatör ya da profesyonel olarak 3 boyutlu teknolojiyle ilgileniyorsanız, iş hayatınızda ya da özel hayatınızda değerlendirebileceğiniz 3D ürünlere Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir; beğendiğiniz modelleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.