menü simgesi Tüm Kategoriler
3D Toplam 428 ürün görüntüleniyor.
Toplam 428 ürün görüntüleniyor.

3D Modelleme - Üretim Araçları ve Sarf Malzemeleri

Robot Sepeti sayfalarında yer alan 3D kategorisinden, dilediğiniz ürünün 3 boyutlu tasarımını yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ekipmana ulaşabilirsiniz! 3D printer, 3d kalem ve 3d tarayıcıların kullanımı ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Robot Sepeti online kataloğunda, 3D yazıcılardan filamentlere ve reçinelere kadar birçok ürün bulunmaktadır. İstenilen modelin 3 boyutlu tasarımını yapmayı mümkün kılan 3D yazıcılar, tasarım sırasında ham madde olarak kullanılan filamentler ve yazıcıların kontrolünü sağlayan kontrol cihazları; özellikle de seri üretime geçmeden önce hataları görmek, mimari çizimleri gerçeğine uygun bir şekilde tasarlamak ve yedek parça üretmek için kullanılabilecek ürünlerdir.

3D Printer / 3 Boyutlu Yazıcı Modelleri

Mingda ve Flashforge gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan 3D printer modelleri, özellikle de mimari ofislerde ve tasarım atölyelerinde 3 boyutlu tasarımlar üretmek için kullanılabilecek ürünlerdir. Dijital ortamlarda yaratılan tasarımların seri üretime geçmeden önce hatalarını görmek ve tasarımları geliştirerek daha iyi bir hale getirmek için örnek ürünü pratik bir şekilde üretmeye fırsat tanıyan 3Doodler yazıcılar, profesyonel ve amatör kullanıcılara uygun modelleri ile medikal ve endüstriyel tasarım faaliyetlerinin yanı sıra hobi amaçlı da değerlendirilebilecek ürünlerdir.

3D Pen / 3 Boyutlu Kalem Modelleri 

Hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal ettikleri ürünleri filamentler yardımıyla 3 boyutlu bir şekilde üretmelerine fırsat tanıyan 3D kalem modelleri, kolay kullanıma uygun tasarımları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Farklı pek çok modeli ile özellikle de hobi için sık tercih edilen 3Doodler kalemler içerisinde; çocukların mimari yeteneklerini geliştirmelerini sağlayan mimari aktivite kitleri ile robotik sistemlere dair bilgi edinmelerini ve basit robotlar üretmelerini mümkün kılan robotik aktivite kitleri de yer almaktadır.

Filament Modelleri

3D yazıcılarda ve 3D kalemlerde 3 boyutlu ürünler tasarlamak için gerekli ham madde olarak nitelendirilen filament modelleri; farklı renk seçenekleriyle, üretilmesi planlanan malzemelere uygun olarak belirlenen PLA, PLA Pro ABS, ABS Pro,  PETG, Flex, Elastic, PA (NAylon), PC (Polikarbonat), PP (Polipropilen), HIPS, ASA, PVA (suda çözünür) metal ve ahşap dolgulu (Metal Fill - Wood Fill) ve karbon fiber (PA-CF) gibi özel  türlere sahiptir. 3 boyutlu malzemeleri kaliteli ve darbelere karşı dayanıklı yapıda üretmeye fırsat tanıyan filament modelleri, Porima ve Flashforge gibi alanında uzman markaların imzasını taşımaktadır.

3D Yazıcı için Reçine / Resin Çeşitleri

Flashforge, Wanhao ve Mingda markaları ile kullanıcılara sunulan; diş protezi, mücevher tasarımı, sanatsal motifler, endüstriyel prototiplerde kullanılan ve LCD SLA 3D Printer larda yüksek hassasiyetli 3d printerlar için reçineleri resin bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. ABS-like, yıkanabilir (washable) vb türlere sahip reçineleri üreteceğiniz diş protezi veya mücevherat modeline göre farklı sertlik, viskosite ve akma/çekme mukavemet değerlerine göre seçebilirsiniz.

CNC ve Lazer Kesim Makinaları ve Kitleri

robotsepeti, müşterilerine hem tek başına CNC makinesi ve CNC tezgahları hem de 3D printer lara lazer kesim özelliği kazandıran CNC Lazer Kesim ve Gravür Yükseltme (Upgrade) kitleri sunmaktadır. CNC Lazer kesim ile Ahşap, plastik pleksiglas, alüminyum, pirinç, magnezyum gibi malzemeler sorunsuz işlenebilir. 

Siz de TAK ÇALIŞTIR yapıdaki EASY CNC gibi ürünlerimizle hızlı çalışmaya başlayabilir, kablo karmaşasından kurtulabilir, bir vidalama ve lehimle gerektirmeden kolayca çalışmaya başlayabilirsiniz. Tezgah altında bilyeli yatak sistemi bulunmaktadır ve sonsuz vida ile çalışmaktadır. Bu sayede pürüzsüz, yüksek hızlı ve mükemmel hassasiyette bir hareket garantilenmiş olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.