menü simgesi Tüm Kategoriler
NTC / PTC Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Ntc-Ptc Kondansatör Modelleri

Isı değerinin belirli bir aralıkta tutulması gereken sistemlerde ısının artması ya da azalması gibi durumlara karşı devreyi koruyan Ntc-Ptc kondansatörler, Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Ntc-Ptc kondansatör kataloğunda; sıcaklık düştüğünde direnci azalan Ntc kondansatörler ve sıcaklık yükseldiğinde direnci artan Ptc kondansatörler yer almaktadır. Elektrik motorlarını fazla ısınmaya karşı korumak için tasarlanan devrelerde kullanılabilecek olan Ptc kondansatörler ile araba radyatörlerinde, elektronik termometrelerde ve ısı denetim havyalarında değerlendirilme imkanı bulunan Ntc kondansatörler, devreleri korumak için son derece önemli komponentlerdir.

Eğer siz de üretimini yaptığınız sistemlerin ısı değerini kontrol altında tutarak zarar görmelerini engellemek istiyorsanız, Ntc-Ptc kondansatörler hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan ürünler içerisinden işinize yarayacakları kolayca bulabilir; kredi kartı, kapıda ödeme ve havale gibi ödeme seçenekleri ile online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.