menü simgesi Tüm Kategoriler
Şase Set - Parça Toplam 192 ürün görüntüleniyor.
Toplam 192 ürün görüntüleniyor.

Şase Set – Parça Modelleri

Motor montaj parçaları, robotlar için eklem parçaları, plaka modelleri, motor montajı için şase setleri ve robotik proje tasarımlarında ihtiyaç duyacağınız pek çok parçayı online mağazamız sayfalarında keşfedebilir, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden güvenle online alışveriş yapabilirsiniz.

Projelerinize En Uygun Robot Parçalarını Keşfedin!

Şase setleri ve robot gövde parçaları alt kategorimizde; Elecfreaks, Robotis, Pololu gibi güvenilir markalar tarafından üretimi yapılan, ve farklı tip robot tasarımlarında motor modellerini robot gövdelerine montajlamak veya robot gövdelerindeki diğer bağlantıları oluşturmak için kullanılacak olmazsa olmaz parçaları bulabilirsiniz. Öne çıkan ürünler arasında Robotis DREAM robotları için tasarlanan eklem modelleri, robotlarda düz plaka (plate) olarak kullanılan plastik bağlantı parçaları, servo motorları robot eklemine veya sabit bir noktaya montajlamak için tercih edilebilecek olan frame (şase) setler gibi tasarımlar yer almaktadır. Tüm bu ürünleri ve daha fazlasını online kataloğumuzda keşfedebilirsiniz.


Şase setleri ve diğer robot bağlantı parçaları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için ürün detay sayfalarına göz atabilir, projelerinize uygun modelleri yalnızca birkaç tıkla Robot Sepeti güvencesiyle sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.