menü simgesi Tüm Kategoriler
Altıköşe Somun Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.

Altı Köşe Somun Modelleri

Pullu somun olarak da bilinen altı köşe somunlar, civata (saplama) ile kullanım gerektiren durumlarda ekstra pul kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran bağlantı ürünleri olarak pek çok projede ihtiyaç duyulmaktadır. Online mağazamız sayfalarında, siz de çeşitli çalışmalarınızda değerlendirebileceğiniz pullu somun modellerine göz atabilir, güvenle online alışveriş yapabilirsiniz!

İhtiyaçlarınıza Uygun Altı Köşe Somunları Robot Sepeti’nde Keşfedin!

Mekanik parçalara takılan bağlantı elemanları olan, sıkıştırma ve sabitleme işlevi gören somunlar, online mağazamızda son derece geniş bir yelpazeye yayılıyor. Demir ve Inox paslanmaz çelik gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan; farklı boyutlarda (DIN 6923, DIN 934 gibi) M5 somun (Metrik 5 - 5mm iç çap), M12 somun (Metrik 12 - 12mm iç çap), M20 somun (Metrik 20 - 20mm iç çap), M4 somun (Metrik 4 - 4mm iç çap), M6 somun (Metrik 6 - 6mm iç çap), M14 somun (Metrik 14 - 14mm iç çap), M16 somun (Metrik 16 - 16mm iç çap) modellerini ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz online mağazamız sayfalarında, siz de projeleriniz için uygun modelleri keşfedebilirsiniz. Yüksek tork altında sağladıkları geniş yüzey ile deformasyonu önleyen flanşlı somun modellerini de bu kategoride bulabilirsiniz.


Pullu somun modelleri ve çeşitli teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.