menü simgesi Tüm Kategoriler
İvmeölçer / IMU / Jiroskop / Pusula Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

İvmeölçer - Jiroskop - Pusula Sensörleri

Cep telefonlarında, hareket uygulamalı oyun konsollarında, robotik sistemlerde ve daha pek çok projede birim zamandaki hız değişimini ölçmek, denge sağlamak, yön bulmak ve açısal hız değerlerini öğrenmek için kullanılabilecek olan ivmeölçer, jiroskop ve pusula sensörleri, Robot Sepeti sayfalarında!

Robot Sepeti online kataloğunda; farklı markalara ait, çeşitli özellikleri bulunan sensör modelleri yer almaktadır. Sistemin ne kadar eğildiğini hesaplamak, gücün hangi noktadan geldiğini anlamak ve hareket optimizasyonu sağlamak amacı ile harekete dayalı geliştirilen projelerde tercih edilebilecek olan jiroskop modelleri, farklı projelerde kullanıma uygun olarak tasarlanan ürünlerdir. Ayrıca kategori sayfalarında yer alan ve telefonlarda, oyun konsollarında ve oto navigasyonunda değerlendirilme imkânı bulunan ivmeölçer ve pusula sensör modelleri, projelerinizi daha fonksiyonel bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz kaliteli ve kullanışlı ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Eğer siz de robotik sistemler veya hareket temelli projeler üzerine çalışıyorsanız, denge sağlamak ve sistemin belli değerlerini basitçe kontrol etmek için değerlendirebileceğiniz sensör modellerini Robot Sepeti’nde bulabilir, ürünler arasında karşılaştırma yaparak sizin için en uygun modele kolayca ulaşabilirsiniz. Projenize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri ise farklı ödeme seçenekleri ile günün her saati online olarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.