menü simgesi Tüm Kategoriler
Dış Ortam Robotları Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Dış Ortam Robotları

Uzaktan kontrol edilebilen, nesneleri taşıyabilen, arama ve rehberlik, gözetleme ve devriye gibi görevler üstlenebilen dış ortam robotlarını (autonomous mobile outdoor robot - AMR); hem profesyonel projelerde hem de eğitim ve AR-GE amaçlı olarak farklı zemin yapılarında engellere takılmadan ve ortam şartlarından etkilenmeden kullanabilirsiniz.


Robot Sepeti sayfalarında, projelerinizde değerlendirebileceğiniz, pek çok ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak dış ortam robotlarını bulabilir, kolayca alışveriş yapabilirsiniz!

Otonom Araç Kitlerini ve ARGE Robotlarını Keşfedin!

Dış ortam robotları kataloğumuzda, K-Team gibi prestijli markalar tarafından üretilen, farklı projelere uygun dış ortam robotlarını bulmanız mümkün. Bu sayfalarda 1/10 ölçekli bir araç üzerinde yapay zeka uygulamaları geliştirmeniz için gerekli donanım ve algoritma çalıştırma altyapısını içeren destekleyecek şekilde, Slamtec RPLidar S1 ve StereoLabs ZED2 Stereo Kamera gibi donanımlarla donatılmış Mini Otonom Araç kitini, ayrıca dış ortam uygulamalarında çalışmak üzere tasarlanan ve büyük nesneleri taşımaya kabiliyetine sahip olan Koala 2.5 gibi modelleri bulabilirsiniz.


Bu ürünler ve teknik özellikleri, kapasiteleri hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilir, projelerinize uygun ürünleri dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.