Sırala
Görünüm:
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.

Arduino Shield Modelleri

İnternete farklı şekillerde bağlanmak, motor sürücüleri kontrol etmek ve müzik oluşturmak gibi işlemleri kolay hale getiren Arduino Shield ürünleri, Robot Sepeti’nin web sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Robot Sepeti’nin Arduino Shield kategorisinde; motor sürücü modüllerinden MP3 oynatıcılara, anten bağlantı konnektörlerinden çoklayıcı elemanlara kadar pek çok ürün yer alıyor. Bunlardan motor sürücü modülleri ile herhangi bir bağlantıya gerek duymadan Ethernet üzerinden internete bağlanabilir; anten konnektörlerini kullanarak da GPRS yoluyla internete bağlanıp Arduino kartlara ulaşabilir ve kartların bağlı olduğu birimleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz boyutlardaki müzikleri çalmanıza imkân veren MP3 oynatıcılarla kendi müziklerinizi oluşturabilir ya da efekt sentezleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Siz de robotik ya da elektronik projelerinizde kullanmak üzere gelişmiş bağlantılara, motor sürücü modüllerine ve çeşitli donanımlara ihtiyaç duyuyorsanız Robot Sepeti’nin online kataloğundaki Arduino shield ürünlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve dilediğiniz zaman kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.