menü simgesi Tüm Kategoriler
Arduino Shield Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.

Arduino Shield Modelleri

İnternete farklı şekillerde bağlanmak, motor sürücüleri kontrol etmek ve müzik oluşturmak gibi işlemleri kolay hale getiren Arduino Shield ürünleri, Robot Sepeti’nin web sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Arduino Shield modellerinin bulunduğu kategorimizdeki birimleri tek başlarına kullanabileceğiniz gibi; kendi programlama becerileriniz vasıtasıyla çeşitli fonksiyonlara sahip kombinasyonlar ortaya koyarak yazılım bazlı yaratıcılığınızı kanıtlama şansı yakalayabilirsiniz!

Arduino Shield’ın Sunduğu Olasılıkların Sınırı Yok!

Robot Sepeti’nin Arduino Shield kategorisinde; motor sürücü modüllerinden MP3 oynatıcılara, anten bağlantı konnektörlerinden çoklayıcı elemanlara kadar pek çok ürün yer alıyor. Bunlardan motor sürücü modülleri ile herhangi bir bağlantıya gerek duymadan Ethernet üzerinden internete bağlanabileceğiniz gibi; GSM Shield modelinde bulunan anten konnektörlerini kullanarak da GPRS yoluyla internete bağlanıp Arduino kartlara ulaşabilir ve kartların bağlı olduğu birimleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz boyutlardaki müzikleri çalmanıza imkân veren MP3 oynatıcılarla kendi müziklerinizi oluşturabilir ya da efekt sentezleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Yazılımla halihazırda içli dışlı olan ya da bu konuya merak duyan herkes Arduino Shield’a ait çeşitli birimler vasıtasıyla farklı işlevlere sahip modüller yaratabilir ve hatta bunlardan ilham alarak başarılı projelerin kapılarını aralayabilir. Örneğin GSM Shield adlı ürünle SMS alıp gönderebileceğiniz ve telefon görüşmesi yapabileceğiniz prototipler üretebileceğiniz gibi; tasarladığınız oyunları entegre etmenizin bile mümkün olduğu çeşitli Joystickler ve LCD ekranlar Arduino Shield kategorisinde sizleri bekliyor!

Siz de robotik ya da elektronik projelerinizde kullanmak üzere gelişmiş bağlantılara, motor sürücü modüllerine ve çeşitli donanımlara ihtiyaç duyuyorsanız Robot Sepeti’nin online kataloğundaki Arduino shield ürünlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve dilediğiniz zaman kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.