menü simgesi Tüm Kategoriler
CNC Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

CNC

Bilgisayarlı sayısal kontrol (CNC), takıma bağlı bir mikro bilgisayara gömülü yazılımın kullanılması yoluyla takım tezgahlarının kontrolünü otomatikleştirmek için bir yöntemdir. Metal ve plastik parçaların işlenmesi için imalatta yaygın olarak kullanılır.

Manuelden daha hassas bir şekilde işlemek istediğiniz metal, kompozit, ahşap veya seramik gibi parçaların imalatını, manuel bir operatöre ihtiyaç duymayan CNC makineleri ile yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan ürünler ve parçalar bu kategori altında sizleri bekliyor. Tam içeriği ile, başka hiçbir masraf yapmadan çalışmaya başlayabileceğiniz Easy 440 CNC tezgah, bir 3D yazıcıdan çok daha fazlası olan, üç farklı basım metodunu üzerinde barındıran Snapmaker Orijinal 3-in-1 3D yazıcı ve birbirinden kaliteli ve işlevsel diğer ürünlerimizi Robot Sepeti çevrimiçi kataloğunda inceleyebilirsiniz.

Güvenli bir alışveriş için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Robot Sepeti, sunduğu kaliteli ürünler ve kolay alışveriş imkanı ile sizlere kaliteli bir hizmet deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.