Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Direnç Tip Bobin

Robot Sepeti sayfalarında kullanımınıza sunulan direnç tip bobin modelleri, robot yapımında ve elektronik eşya tamirinde sık ihtiyaç duyulan ürünler olarak sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda farklı özelliklere sahip pek çok direnç tip indüktör yer almaktadır. Alternatif akıma manyetik alan oluşturarak direnç gösteren ve bu sayede diğer parçalara ihtiyaçları kadar enerji gitmesine fırsat tanıyan, doğru akımda ise sadece kendi direnci ile karşılık vererek çalışmayı sağlayan direnç tip bobinler, elektrik devresinde yer alan parçaların düzenli bir şekilde çalışmaları için tercih edilebilecek, seri ve paralel olarak bağlanma imkanı bulunan komponentlerdir.

Eğer siz de elektronik aletlerin yapımı ya da tamiri ile ilgileniyorsanız elektrik devrelerinde sık tercih edilen direnç tip bobin modellerine Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz. Online katalogda detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz ürünler içerisinden işinize yaracağını düşündüklerinizi farklı ödeme yöntemleri ile dilediğiniz an, dilediğiniz yerden kolayca satın alabilirsiniz!

Kondansatör Tip Bobinler

Elektronik devrelerde oldukça sık kullanılan komponentler arasında yer alan kondansatör tip bobinler, farklı endüktans değerlerine sahip çeşitli modelleri ile Robot Sepeti sayfalarında!

Güç kaynağı devrelerinde filtreleme, rezonans devrelerinde istenilen frekansı üretme ve güç aktarım hatlarında gerilim düzenlenme işlemlerini yapmayı sağlayan bobinlere, elektronik devrelerde sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Robot Sepeti online kataloğunda; elektronik devrelere seri ya da paralel bağlanarak kullanılabilecek pek çok kondansatör tip bobin modeli yer almaktadır.

Eğer siz de elektronik devreler üzerinde çalışmalar yapıyorsanız, işinize yarayacak farklı değerlere sahip kondansatör tip bobinleri Robot Sepeti sayfalarında bulabilir, dilediğiniz ürünleri dilediğiniz zaman farklı ödeme yöntemlerinden birini seçip kolay bir şekilde online sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.