menü simgesi Tüm Kategoriler
Cubelets Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Cubelets Eğitim Ürünleri   

STEM eğitimi, robotik kodlama ve eğitim için efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan Cubelet eğitim ürünleri, farklı özellikleri sayesinde istenilen sistemi oluşturmaya yardımcı oluyor.

Kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı yapıları sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Cubelets ürünler; düşün – hareket et – algıla temelli çalışan parçalar olarak ön plana çıkıyor. Robotun davranışını değiştirmeyi sağlayan Threshold’dan girişe gelen değerin tersini işleyen Inverse’e, mesafe ölçümü yapan Distance’tan ışık yoğunluğunu ölçen Brightness’a kadar geniş bir skalaya yayılan Cubelets eğitim ürünleri, okul öncesinden liseye kadar farklı birçok eğitim kurumunda ve hobi amaçlı çalışmalarda değerlendirilebilecek yapıları ile göz doldurmaya devam ediyor.

Eğer siz de robotik sistemlerinize ısı ölçme, mesafe ölçme, davranış geliştirme gibi farklı nitelikler kazandırmak niyetindeyseniz, Cubelets eğitim sayfasında yer alan ürünler içerisinden sizin için uygun parçaya ulaşabilir; beğendiğiniz modeli farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak günün her saati sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.