menü simgesi Tüm Kategoriler
Elektronik Kart Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Raspberry Pi Elektronik Kart

Robotik projelere, geliştirilen teknolojik sistemlere ve daha pek çok farklı ürüne fotoğraf ve video çekme özelliği entegre etmeye fırsat tanıyan elektronik kartlar, Raspberry Pi kalitesi ve güvencesi ile Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Raspberry Pi elektronik kart kategorisinde; kızılötesi ve normal olmak üzere iki farklı kamera modülü yer almaktadır. Yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalamayı sağlayan kamera modülü, sabit odaklı 5 MP çözünürlüklü lensi sayesinde özellikle de gündüz saatlerinde muhteşem görüntüler kaydetmeyi kolay hale getirir. IR kamera modeli ise, aydınlık ortamlarda gerçekleştirilen çekimlerde her ne kadar başarılı olmasa da, gece IR lambaları ile aydınlatılan mekanlarda üstün performans sergileyerek kaliteli görüntüleri kayıt altına almaya fırsat tanır.

Kullanım amacınıza ve projenize uygun pek çok ürüne ulaşabileceğiniz elektronik kart kategorisini ziyaret ederek siz de kamera modülleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir; kredi kartı, kapıda ödeme ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek Robot Sepeti’nden güvenli alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.