menü simgesi Tüm Kategoriler
Motor Tutucu ve Hub Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Motor Tutucu Modelleri

Motor montaj aparatları (motor tutucu); DC, step veya lineer motorları (eyleyici) projenize monte etmek, veya projelerinizde kullanacağınız motor modellerine tekerlekler ve/veya belli başlı mekanizmalar monte etmek için değerlendirebileceğiniz parçalardır. Motor tutucular iki hareketli parçayı biribirine tutturabilir veya motorunuzu sabit bir yüzeye montajlayabilir.  Online robotik mağazamız sayfalarında, farklı ihtiyaçlarına uygun kaliteli motor robot tutucuları bulabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Projeleriniz İçin İdeal Montaj Aparatları

Online mağazamız sayfalarında robotik projelerinizde gerekli montaj işlemleri için değerlendirebileceğiniz; Firgelli Auto, Pololu, Actuonix gibi markaların imzasını taşıyan motor tutucu modellerine göz atabilirsiniz. Classic Rod serisi Firgelli doğrusal aktüatörleri gövdeden motajlamak ve kaymadan/kendi etrafında dönmeden çalışmalarını sağlamak için kullanılan Firgelli Auto MB6 Braket, projelerinizde motor – tekerlek bağlantısı için kullanabileceğiniz Pololu alüminyum montaj göbeği, NEMA 23 step motorlarının ön panel montaj delikleri ile uyumlu olacak şekilde özel olarak tasarlanmış çelik L montaj aparatı ve çok daha fazla kullanışlı ürün, bu katalogda sizleri bekliyor.


Montaj aparatları ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün sayfalarına göz atabilirsiniz. Projelerinize uygun bulduğunuz ürünleri güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 kolayca sipariş vermeniz mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.