Sırala
Görünüm:
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.

Eklem Şase Flanş Modelleri

Robotik projelerde ve oyuncak arabalarda sistemin rahat bir şekilde hareket etmesine ve diğer parçaların sürtünme durumundan etkilenmemesine fırsat tanıyan eklem, şase ve flanşlar, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda; dairesel veya eksenel hareket yapan sistemlerde sürtünmeyi engelleyerek daha uzun süre kullanılabilecek tasarımlar yapmayı sağlayan rulmanlar, dönen ekipmandan alınan gücü diğer bir ekipmana güvenli ve kontrollü bir şekilde aktarmayı sağlayan kaplinler yer almaktadır. Hareketin bulunduğu sistemlerde olmazsa olmaz ekipmanların başında gelen rulman ve kaplinlerin yanı sıra; robot arabaların parçalarını bir arada tutmaya ve sisteme hareket edebilme özelliği sağlamaya yarayacak akıllı araç şasesi de bulunmaktadır.

Eğer siz de ilgilendiğiniz hareketli projelerin daha güvenli ve sağlam bir hal alarak sıkıntısız bir şekilde çalışmasını istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan eklem, şase, flanş kategorisini detaylıca inceleyerek işinize yarayacak ürünleri bulabilir; beğendiğiniz modelleri dilediğiniz an, dilediğiniz yerden online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.