menü simgesi Tüm Kategoriler
Maker Seti Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Maker Setleri

Kendi buluşlarınızı gerçekleştirmek ya da evinizdeki ve iş yerinizdeki cihazları cep telefonu, bilgisayar ve tablet ile kontrol etmek için tercih edebileceğiniz LittleBits maker setleri, Robot Sepeti kalitesi ve güvencesiyle online katalogda sizleri bekliyor!

Elektronik ve kodlama tabanlı eğitim kitlerinin yer aldığı maker setleri kategorisinde bulunan ürünler sayesinde, hiçbir ön bilgiye sahip olmadan kendi yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler oluşturmaya başlayabilirsiniz! Her yaş grubundan birey için uygun sayılabilecek maker setlerini kullanmaya başlamak için tek ön koşul merak duymak!

Maker Setleri ile Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın!

Robot Sepeti maker setleri kategorisinde; elektronik bileşen ve mekanik parçaları içeren elektronik kodlama setlerinden enstrüman becerisini geliştirmeye yarayan ses bilimi kitlerine ve nesnelerin interneti olarak nitelendirilen devre kitlerine kadar geniş bir skalaya yayılan pek çok ürün yer almaktadır. 8 yaşın üzerindeki herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanan ve elektronik ya da kodlamaya meraklı insanların bilgilerini artırmaya fırsat tanıyan maker setleri, farklı özelliklere sahip çeşitli modelleri ile her zevke uygun türleri bulunan kitlerdir.

Maker setleri kategorisinde bulunan ürünleri daha kapsamlı bir biçimde ele alacak olursak; elektronik devreler kurma odaklı Elecfreaks ve LittleBits eğitim setlerinden söze başlayabiliriz. LittleBits setlerinin, görsel ve duyusal eklentiler de içermesiyle birlikte daha interaktif bir çalışma alanı sunduğunu belirtmek mümkün. Öte yandan, Makey kitleri ise STEAM eğitim programını teşvik edici ürünler sunmuş olup, hem elektronik hem de yazılım odaklı projeler için uygundur.

Eğer siz de hayalinizdeki projeleri geliştirmek ya da cihazları daha kolay bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan maker setlerini detaylıca inceleyebilir; beğendiklerinizi 7/24 online olarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.