Sırala
Görünüm:
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Maker Setleri

Kendi buluşlarınızı gerçekleştirmek ya da evinizdeki ve iş yerinizdeki cihazları cep telefonu, bilgisayar ve tablet ile kontrol etmek için tercih edebileceğiniz LittleBits maker setleri, Robot Sepeti kalitesi ve güvencesiyle online katalogda sizleri bekliyor!

Robot Sepeti maker setleri kategorisinde; elektronik bileşen ve mekanik parçaları içeren elektronik kodlama setlerinden enstrüman becerisini geliştirmeye yarayan ses bilimi kitlerine ve nesnelerin interneti olarak nitelendirilen devre kitlerine kadar geniş bir skalaya yayılan pek çok ürün yer almaktadır. 8 yaşın üzerindeki herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanan ve elektronik ya da kodlamaya meraklı insanların bilgilerini artırmaya fırsat tanıyan maker setleri, farklı özelliklere sahip çeşitli modelleri ile her zevke uygun türleri bulunan kitlerdir.

Eğer siz de hayalinizdeki projeleri geliştirmek ya da cihazları daha kolay bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan maker setlerini detaylıca inceleyebilir; beğendiklerinizi 7/24 online olarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.