Sırala
Görünüm:
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Arduino Aksesuar Çeşitleri

Robotik parçalar konusunda alanında öncü markalardan bir tanesi olan Arduino’nun üretimi olan ve elektronik devrelerde ya da robotik projelerde değerlendirilme imkânı bulunan aksesuar çeşitleri, Robot Sepeti online kataloğunda!

Robot Sepeti Arduino aksesuar modelleri kategorisinde; programlama yapmak, yüksek akıma karşı anahtarlama sistemi oluşturmak, akım geldiğine dair kullanıcıları bilgilendirmek ve veri transferini gerçekleştirmek için tercih edilebilecek pek çok ürün bulunmaktadır. Tag’leri okumayı sağlayan kontaksız okuyucu modüller, akım bilgilendirmesi yapan ışık kaynağı aktüatörler, yüksek akım anahtarlayıcı mofset modüller ve USB bağlantısını çevirmeyi sağlayan dönüştürücüler; kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Aksesuarların yanı sıra yazıcı kabloları, jumper kablolar ve led paketleri de, ürünlerde efektif bir şekilde kullanılabilecek ekipmanlar olarak kategori sayfalarında sizlere sunulmaktadır.

Eğer siz de projelerinizde ve elektronik devrelerinizde değerlendirebileceğiniz çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan Arduino ürünlerini inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.