menü simgesi Tüm Kategoriler
Arduino Toplam 121 ürün görüntüleniyor.
Toplam 121 ürün görüntüleniyor.

Arduino Modelleri

Robotik sistemlerde, elektronik aletlerde ve medikal cihazlarda sistemi geliştirme, koruma altına alma ve sisteme çeşitli fonksiyonlar kazandırma gibi işlemler için değerlendirilme imkânı bulunan Arduino ürünleri, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti Arduino kategorisinde; aksesuarlar, geliştirme kartları, kitler, shieldler ve tinkerkitler yer almaktadır. İlgilendiğiniz projenin daha kullanışlı bir hale gelmesi için efektif bir şekilde kullanılabilecek olan Arduino ürünleri, 4 alt başlıkta sizlere sunulmaktadır.

Arduino Kart Modelleri

Arduino markasının imzasını taşıyan kart modelleri içerisinde; harici donanımlarla desteklenerek farklı uygulamalarda efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan kart modelleri ve sistem kontrolünü kolay hale getirecek olan mikrodenetleyiciler yer almaktadır. Robotik sistemleri ve çeşitli elektronik aletleri daha kullanışlı kılmak adına tercih edilebilecek olan Arduino kart modelleri, soketli ve soketsiz türleri sayesinde farklı pek çok durumda kullanılabilecek ürünlerdir.

Arduino Shield Modelleri

Motor sürücüleri kontrol etmek, internete bağlanmak ve MP3 formatta müzik oluşturmak için elektronik sistemlerde tercih edilebilecek olan Arduino shield modelleri arasında; MP3 oynatıcılar, motor sürücü modülleri ve anten bağlantı konnektörleri bulunmaktadır. GPRS yoluyla internete bağlanmak ya da efekt sentezlemek için elektronik cihazlarda değerlendirilebilecek olan shield modelleri, Arduino kalitesi ve güvencesi ile öne çıkan parçalardır.

Arduino Setler

Elektronik alanındaki bilgi-birikimi artırmak ya da Arduino temelli projeler geliştirmek için kullanılma imkânı bulunan Arduino setler içerisinde, giyilebilir teknoloji geliştirmeye yardımcı olan kitler ve projeyi kullanışlı hale getirmeye fırsat tanıyan kart modelleri yer almaktadır. Hem amatörlere hem de profesyonellere yönelik kitleri barındıran Arduino setleri, proje geliştirmek ve elektroniğe hızlı bir giriş yapmak için tercih edilebilecek ekipmanlardır.

Arduino Aksesuarlar

Yüksek akıma karşı anahtarlama yaparak sistemi koruma altına almak, veri transferi gerçekleştirmek veya sistemden geçen akım hakkında kullanıcıyı bilgilendirmek için kullanılabilecek pek çok modelin yer aldığı Arduino aksesuarlar, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma uygun ürünlerdir. Elektronik aletlerde, makinelerde ve robotik projelerde tercih edilebilecek olan bu aksesuarların yanı sıra yazıcılarla ve USB’lerle bağlantı kurmak amacıyla değerlendirilebilecek kablo modellerinin de yer aldığı Arduino aksesuarlar, daha kullanışlı ve kaliteli tasarımlar üretmeye fırsat tanıyacak ekipmanlardır.

Eğer siz de projelerinizi kaliteli ve sağlam Arduino ürünleri ile daha kullanışlı ve dayanıklı hale getirmek istiyorsanız, Robot Sepeti Arduino kategorisini ziyaret ederek ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir; beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile dilediğiniz an dilediğiniz yerden kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.