menü simgesi Tüm Kategoriler
Uzaktan Şarj Modülü Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Uzaktan Şarj Modülü Modelleri

Kablo problemini ortadan kaldırarak elektronik cihazları şarj edilebilme imkânı veren kablosuz şarj modülleri, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robot sepeti sayfalarında sizlere sunulan kablosuz şarj modülleri, elektronik eşyalarınızın uzaktan şarj edilmelerini ve beslenmelerini sağlayan alıcı ve verici kartlarından oluşan modüllerdir. Yeni bir teknoloji olarak ortaya çıkan kablosuz şarj modülleri; telefon, tablet, tıbbı cihazlar, oyun konsolları ve benzeri elektronik cihazlarda kullanılabilir. Belirli bir mesafe içerisinde yer alan ve kablosuz şarj edilebilme özelliğine sahip olan cihazları, efektif ve hızlı bir şekilde şarj edebilmeyi mümkün kılan uzaktan şarj modülleri; elektrik tasarrufu sağlaması ve pratik kullanıma uygun olması nedeniyle iş yerlerinde ve evlerde gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Siz de elektronik cihazlarınızda kullanabileceğiniz uzaktan şarj modüllerine Robot sepeti sayfalarından ulaşabilir, farklı ödeme yöntemlerini kullanarak 7/24 satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.