menü simgesi Tüm Kategoriler
Orange Pi Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Orange Pi PC Plus

Büyük projelerde, eğitim alanında ve kişisel gelişim projelerinde değerlendirilebilecek olan orange Pi Pc Plus eşsiz özellikleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen parçalar arasında kendine bir yer edinmeyi başarıyor. Orange Pi PC Plus, teknolojiyi yalnızca tüketmek yerine üretmeye başlamak isteyen herkes için uygun bir parça olarak karşımıza çıkıyor. Basit, eğlenceli ve yararlı bir araç olan  Orange Pi PC Plus’ı verimli projeler üretmek amacı ile değerlendirebilirsiniz.

Raspbian, Ubuntu, Android 4.4 ve Debian (Armbian) gibi oldukça popüler işletim sistemlerini desteklemekte olan açık kaynaklı tek kartlı bir bilgisayar olarak tanımlanabilecek olan Orange Pi Pc Plus; dahili mikrofon, dahili kızılötesi alıcı, H3 dört çekirdekli Cortex-A7 işlemci gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Beğenilerinize hitap eden ürünler ile ilgili ayrıntılara, ürün sayfalarını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Projelerinizde değerlendirmek üzere uygun bulduğunuz ürünleri, sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde temin edebilir, projelerinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.