menü simgesi Tüm Kategoriler
Araç Gereç Toplam 494 ürün görüntüleniyor.
Toplam 494 ürün görüntüleniyor.

Araç Gereç Modelleri

Robotik tasarım, elektronik ürün tamiri ve evde ufak tamirleri yaparken efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan araç-gereçler, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti araç/gereç kategorisinde; yan keski, sabitleme, karga burun, büyüteç, malzeme kutusu, tornavida, elektrikli el aletleri ve sprey gibi pek çok alt kategori bulunmaktadır.

Prototipleme – Lehimleme - PCB (Baskı Devre Kartı) Ekipmanları

Özellikle de elektronik aletlerin bakımı ve onarımı ile yapımı konularında hizmet verenler ve elektronik aletlerle ilgilenenler tarafından değerlendirilebilecek olan prototipleme ve lehimleme ekipmanları, cihazların montajında ve yapıştırılmalarında tercih edilen ürünlerdir.

Delici – Kesici Alet Modelleri

Maket bıçağı, neşter ve makas gibi kesici aletlerin yer aldığı delici kesici alet modelleri; hobi, tamir, bakım ve onarım gibi işlerde efektif bir şekilde değerlendirilebilecek ürünler olarak kategori sayfalarında yer almaktadır.

Malzeme Kutusu Modelleri

Evlerde, iş yerlerinde ve tadilatın yapıldığı işletmelerde; kullanılan ufak çaplı malzemeleri kaybolmadan muhafaza edebilmek için tercih edilebilecek olan malzeme kutusu modelleri, kullanışlı ve dayanıklı tasarımları sayesinde uzun süre değerlendirilebilecek ürünlerdir.

Büyüteç – Tutacak Modelleri

Hem ufak çaplı hobilerde hem de büyük çaplı robotik sistemlerin yapımında tercih edilebilecek olan büyüteç ve tutacak modelleri, kullanışlı olmaları gerekliliğine bağlı kalınarak üretilmiş kaliteli ve işlevsel ekipmanlardır.

Kablo – Soket – Dönüştürücü Modelleri

İki elektronik cihazı birbirlerine bağlamak ve bu sayede görüntü ya da veri akışı sağlamak için kullanılabilecek olan kablo – soket ve dönüştürücü modelleri; televizyon, uydu alıcısı ve oyun konsolu gibi ürünlere uyumlu malzemelerdir.

Kargaburun – Pense Modelleri

Elektronik malzemelerde yer alan kabloları sökmek, kesmek, bükmek veya kıvırmak için tercih edilebilecek olan kargaburun ve pense modelleri, dayanıklı ve kullanışlı tasarımları sayesinde bu işler ile uğraşanların sık tercih ettikleri ürünlerdir.

Elektrikli El Aletleri

Evlerde ve atölyelerde yapılan tamir ve bakım işlerinde efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan elektrikli el aletleri, farklı özellikleri ile ön plana çıkan modelleriyle kategori sayfalarında yer almaktadır.

Tornavida Setleri

Hemen her elektronik cihazda bulunan vidaları kolay ve hızlı bir şekilde monte etmek için en uygun aletlerden olan tornavida setleri; atölyelerde, iş yerlerinde ve evlerde değerlendirilebilecek olan ekipmanlardır.

Eğer siz de amatör ya da profesyonel olarak mimariye, robotik sistemlere, elektronik aletlerin tamirine ya da benzeri alanlara ilgi duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında sunulan araç/gereç kategorisini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri 7/24 kolay bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.