menü simgesi Tüm Kategoriler
Adaptör Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Adaptör/Şarj Aleti Modelleri

Otomatik şarj kesme ve kısa devre koruma gibi özelliklere sahip modelleri sayesinde güvenli bir şekilde kullanılabilecek olan adaptör ve şarj aleti modelleri, Robot Sepeti sayfalarında!

Farklı giriş ve çıkış volt özellikleri bulunan adaptör ve şarj aletleri kategorisinde; laptop şarj etmek ve modem ya da uydu alıcısı gibi elektronik aletleri beslemek için kullanılabilecek pek çok ürün vardır. Aşırı yük ve aşırı akım koruma sayesinde hem cihazın hem de adaptörün zarar görmesini engelleyen adaptör ve şarj aleti modellerine ek olarak 3, 4.5, 5, 6, 7.5, 9 ve 12 volt gibi farklı değerlere ayarlanabilen ve bu sayede efektif bir şekilde kullanılabilecek olan kademeli adaptörler de kategoride sizlerle buluşmaktadır.

Siz de elektronik cihazlarınızı beslemek ya da şarj etmek için tercih edebileceğiniz adaptör ve şarj aleti modelleri hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, beğendiğiniz modelleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini seçerek 7/24 satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.