Sıralama seçin
Görünüm:
2,69 TL
0,55 TL
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Işık ve Renk Sensörleri

Elektronik projeleriniz ve robotik uygulamalarınızda kullanmak için tercih edeceğiniz, fiziksel ortamdaki ışık ve renk değişikliklerini algılamayı sağlayacak ışık ve renk sensörleri, Robot Sepeti’nin online mağazalarında!

Robot Sepeti’nin online kataloğunda yer alan renk ve ışık sensörleri; fiziksel ortamda meydana gelen belli başlı görsel değişikliklerin elektronik cihazınız ya da çeşitli robotik uygulamalarınız tarafından algılanmasını mümkün kılacak malzemelerdir. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, beyaz ve siyah olmak üzere altı farklı renge kadar algılama sağlayabilen çeşitleri, ışık şiddetinin güçlü frekanslara dönüştürülmesinde yüksek çözünürlük sunan modelleri ile ışık ve renk sensörleri; kolayca montajlanabilme özellikleri sayesinde pratik bir kullanım sağlar.

Siz de elektronik cihazlarınız ve robot uygulamalarınızda kullanmak üzere dayanıklı ve kullanışlı ışık ve renk sensörlerine ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti’nin web sayfalarındaki ürünleri inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri size sunulan farklı ödeme yöntemleri ile günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.