menü simgesi Tüm Kategoriler
Işık / Renk / Gaz Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Işık - Gaz - Renk Sensörleri

Elektronik projelerinizde ve robotik uygulamalarınızda kullanmak için tercih edebileceğiniz, fiziksel ortamdaki ışık ve renk değişiklikleri ile gaz kaçaklarını algılamayı sağlayacak olan ışık, gaz ve renk sensörleri, Robot Sepeti’nin online mağazalarında!

Robot Sepeti’nin online kataloğunda yer alan sensör modelleri; fiziksel ortamda meydana gelen belli başlı görsel veya fiziki değişikliklerin elektronik cihazınız ya da çeşitli robotik uygulamalarınız tarafından algılanmalarını mümkün kılacak malzemelerdir. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, beyaz ve siyah olmak üzere altı farklı renge kadar algılama sağlayabilen çeşitleri, ışık şiddetinin güçlü frekanslara dönüştürülmesinde yüksek çözünürlük sunan modelleri ile renk ve ışık sensörleri; kolayca montajlanabilme özellikleri sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Ayrıca kategori sayfalarında yer alan ve metan, hidrojen ve LPG gibi gazlara duyarlı olan gaz sensörleri de, ortamda meydana gelebilecek sıkıntılı durumların önüne geçmek adına gereksinim duyulabilecek kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Siz de elektronik cihazlarınız ve robot uygulamalarınızda kullanmak üzere dayanıklı ışık, renk ve gaz sensörlerine ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti’nin web sayfalarındaki ürünleri inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri size sunulan farklı ödeme yöntemleri ile günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.