menü simgesi Tüm Kategoriler
Tekerlek Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Robot Tekerlek Modelleri

Robot tasarımlarınızın kontrollü bir şekilde hareket etmelerine imkân tanıyacak olan çeşitli tekerlek modellerine, Robot Sepeti’nin online kataloğunda göz gezdirebilirsiniz!

Robot Sepeti’nin web sayfalarından ulaşabileceğiniz robot tekerlekleri, farklı boyutlardaki seçenekleri ile tekli olarak ya da çiftler halinde beğenilerinize sunuluyor. Robotlarınızın devinimlerini dengeleyerek rahatça yer değiştirmelerine yardımcı olacak bu ürünler, özellikle de içi boş şekilde tasarlanan modelleri ile sürtünme oranını artırarak robotunuz için yumuşak bir sürüş sağlar.

Sarhoş Tekerlek Modelleri

Küçük robotlarda, market arabalarında ve hareket özelliğine sahip olan çeşitli ürünlerde hareketi sağlamak için tercih edilebilecek olan sarhoş tekerlek modelleri, sistemin istenilen yönde kolay bir şekilde konum değiştirmesini mümkün kılan kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Geçmeli Tekerlek Modelleri

Motorlu ve motorsuz olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanan ve Pololu, Arduino gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan geçmeli tekerlek modelleri, özellikle de robotik sistemlerde ve akıllı oyuncak arabalarda efektif bir şekilde değerlendirilebilecek olan ürünlerdir.

Omni ve Mecanum Tekerlek Modelleri

Sistemin istenilen eksende kolay ve hızlı bir şekilde hareket etmesini sağlamak amacıyla tercih edilebilecek olan omni ve mecanum tekerlek modelleri, sistemin büyüklüğüne uygun farklı tasarımları bünyesinde barındırmaktadır.

Palet Serbest Tekerlek Modelleri

Silikon lastiklere sahip olan ve motorların millerine pratik bir şekilde monte edilme imkânı bulunan palet serbest tekerlek modelleri, hareket kabiliyeti sağlamalarının yanı sıra tasarımda yer alan detayları ile de sistemi göze hoş gelen bir görünüme kavuşturmaktadır.

Setskurlu Tekerlek Modelleri

Sumo ve mini sumo gibi robot modellerinin ideal parçası olan setskurlu tekerlek modelleri, içi boş ve sürtünme katsayısı yüksek olduğu için robotların yumuşak sürüşler gerçekleştirmelerine yardımcı olacak ürünlerdir.

Robot tasarımı ve geliştirmesi ile amatör ve profesyonel olarak ilgilenen hemen herkesin sistemi istenilen yönde hareket ettirmek için tercih edebileceği robot tekerlekleri, Robot Sepeti online mağazasında satışa sunuluyor! Siz de online kataloğu ziyaret ederek bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiklerinizi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini kullanarak günün her saati kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.