Görünüm:
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Robot Tekerlek Modelleri

Robot tasarımlarınızın kontrollü bir şekilde hareket etmesine imkan tanıyacak çeşitli tekerlek modellerine, Robot Sepeti’nin online kataloğunda göz atabilirsiniz!

Robot Sepeti’nin web sayfalarından ulaşabileceğiniz robot tekerlekleri, farklı boyutlardaki seçenekleri ile tekli olarak ya da çiftler halinde beğenilerinize sunuluyor. Robotlarınızın devinimini dengeleyerek rahatça yer değiştirmesine yardımcı olacak bu ürünler, özellikle de içi boş şekilde tasarlanan modelleri ile sürtünme oranını arttırarak robotunuz için yumuşak bir sürüş sağlar. Sumo, mini sumo gibi robot modellerinin ideal parçası olan turbo tekerlek, her yöne dönebilme kabiliyeti olan sarhoş tekerlek gibi çeşitli tekerlek modelleri; kaliteli ve sağlam yapılarıyla da kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Robotlarınızı kolayca hareket ettirmek için tercih edebileceğiniz robot tekerleklerini, Robot Sepeti’nin online mağazasında bulabilir; ihtiyacınız olan ürünleri günün her saati farklı ödeme biçimleriyle satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.