menü simgesi Tüm Kategoriler
Ses / Amfi Modülleri Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Ses Modülleri (Odyo)

Projelerinize işitsel unsurları da dahil etmek için tercih edebileceğiniz, çok çeşitli uygulamalarda kullanabileceğiniz ihtiyacınıza göre yüksek genlikli ve temiz çıkış üretebilen ses modüllerini, Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti’nde keşfedin! Ses Modüllerini (audio modules), ses kayıt ve dijital ses dosyalarını oynatma gibi işlevler için kullanabilir, amfi tasarımlarınız için hazır modüllerle zamandan kazanabilirsiniz! Elecfreaks, Seeed Studio, Sparkfun gibi prestijli markaların üretimi olan ses modüllerini bu kategori altında inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun alternatifleri bulabilirsiniz.

Projeleriniz İçin İdeal Ses Modülleri, Robot Sepeti’nde!

Online mağazamız sayfalarında sizlerle buluşan ses modülleri, oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Bu sayfalarda; harici hafızalardan çeşitli formatlardaki verileri okuyabilen, projenizde ses dosyalarını işleyebilmeniz için ideal bir parça olan Elecfreaks Freaduino MP3 Müzik Shield Kartı, pratik bir şekilde MP3 entegrasyonu yapabilmenizi mümkün kılan SparkFun MP3 Trigger, elektronik cihazlarınızı ses komutları ile kontrol etmenizi sağlayacak Arduino Ses Tanıma Modülü gibi pek çok parçayı keşfedebilirsiniz.


Ürünler, teknik özellikleri ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarını inceleyebilirsiniz. Projelerinize en uygun ses modüllerini farklı ödeme yöntemleri ve kredi kartına taksit imkânıyla kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.