menü simgesi Tüm Kategoriler
Robot Platformu Toplam 513 ürün görüntüleniyor.
Toplam 513 ürün görüntüleniyor.

Robot Platformları & Robotik Ürünler

Eğitim sektöründen hizmet sektörüne kadar farklı pek çok alanda; araştırma-geliştirme çalışmalarında bulunmak, robotik sistemler hakkında bilgi edinmek ve robot tasarlamak için tercih edilebilecek olan robot platformları, Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

İnsanlara yardımcı olan ve hizmet sektöründe görev alarak daha etkileyici karşılamalar yapmaya fırsat tanıyan insansı robotlar, hareket kabiliyetine sahip olan mobil robotlar ve robotik tasarımların daha kullanışlı hale gelmeleri için tercih edilebilecek olan el, kol ve bacak gibi parçalar, robot platformu kategorisinde yer alan ürünlerin sadece ufak bir kısmı… 

Yapay Zeka Robot Modelleri

Hizmet sektöründe, üniversitelerde ve araştırma-geliştirme çalışmalarında insanlarla iletişim kurmak, dikkati istenilen noktaya çekme ve yapay zekanın gelişimine katkı sağlamak gibi farklı işlemler için değerlendirilebilecek olan yapay zekâ robot modelleri, hem farklılık yaratmak hem de sahip oldukları donanım ve yazılım sayesinde geliştirilmek için son derece uygun ürünlerdir.

Turtlebot Robot Modelleri

Özellikle de robotik sistemler ile profesyonel olarak ilgilenen insanların kendilerini yazılım ve kodlama gibi konularda daha ileri noktalarına taşımaya fırsat tanıyacak olan Turtlebot robot modelleri, sahip oldukları teknik özellikler sayesinde istenilen sistemi hızlı ve pratik bir şekilde tasarlamaya fırsat tanıyacak ürünlerdir.

İnsansı Robot Modelleri

Ar-ge çalışmalarında, üniversitelerde ve hizmet sektöründe farklı amaçlar için değerlendirilme imkânı bulunan ve Softbank Robotics ve Robotis gibi markaların imzasını taşıyan insansı robot modelleri; insanlarla iletişim kurma, insanları bilgilendirme ve robotik sistemleri geliştirme gibi işlemler için değerlendirilebilecek olan platformlardır.

Robot Kolu Modelleri

Tasarımı yapılan robotik sistemlerin nesneleri kavrama ve taşıma gibi işlemleri pratik bir şekilde yapmalarını sağlayacak olan robot kolu modelleri; insansı ve yapay zeka robotlar ile diğer robot platformlarının daha fonksiyonel hale gelmeleri için kullanılabilecek kaliteli ve kullanışlı ekipmanlardır.

Sürü Robotu Modelleri

Robotik araştırmaları kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi, pek çok robotu aynı anda kontrol etmeyi ve robotları pratik bir biçimde şarj etmeyi sağlayan farklı birçok ürünün bulunduğu sürü robotu modelleri; robotik sistemlere dair daha detaylı bilgi edinmek ve robotları daha kolay kontrol etmek için efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan ürünlerdir.

Açık Kaynak Platform Modelleri

Elektronik, mekanik ve yazılım gibi konulara ilgi duyanların kendilerini bu alanlarda kapsamlı bir şekilde geliştirmelerine olanak sağlayacak olan açık kaynak platform modelleri; hobi, eğitim ve araştırma gibi farklı alanlarda değerlendirilme imkânı bulunan, programlama ve sistem oluşturma için gerekli ekipmanlardır.

Robot Platformu Yedek Parçaları

Robotik sistemlerin yapımında ve geliştirilmelerinde etkin rol alanların her aşamada efektif bir şekilde değerlendirebileceği robot platformu yedek parçaları, robotlarda tamir gibi işlemler için kullanılabilecek kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Mobil Robot Platform Modelleri

Araştırma-geliştirme ve eğitimin yanı sıra çeşitli ev işlerinde de değerlendirilebilecek tasarımlara sahip olan mobil robot platform modelleri; robot inşa etmenin yanı sıra robotik teknolojiye dair bilgileri artırmaya da fırsat tanıyan ekipmanlardır.

Hobi ya da ticari amaçlı geliştirilen robotik sistemlerde ihtiyaç duyulabilecek pek çok ürünün yer aldığı robot platformlarını Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir; sürü robotu, insansı robot, yapay zeka ve robot kolu gibi çeşitli kategorileri ziyaret ederek işinize yaracak ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri farklı ödeme yöntemlerinden faydalanarak güvenli bir şekilde 7/24 sipariş edebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.