menü simgesi Tüm Kategoriler
Kamera Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Kamera / 3D Görüntüleme Sensörleri

Laptoplarda, konferans görüşmelerde ve robotik sistemlerde görüntü yakalamak adına efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan 3D görüntüleme sensörleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Kamera kategorisinde; Raspberry Pi, uFactory ve Elecfreaks gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan pek çok 3D görüntüleme sensörü yer almaktadır. Yüksek çözünürlüklü ve canlı renkli mini webcam; konferans, görüntülü sohbet ve video kaydı için kullanılmaktadır. Buna ek olarak depolama özelliği ile ön plana çıkan kamera modülü, yetersiz ışık altında görüntü iyileştirme, görüntü tahmin ve gürültü bastırma gibi özellikleri sayesinde kaliteli videolar yakalamayı sağlamaktadır. Ayrıca açık kaynak kodlu çeşitli modellerin de bulunduğu 3D görüntüleme sensörleri kategorisinde; projelerinizde, evlerinizde ve işletmelerinizde değerlendirebileceğiniz pek çok ürünü bulabilirsiniz.

Eğer siz de yakaladığınız görüntülerin daha net, verdiğiniz konferansların görsel açıdan daha iyi ya da projelerinizin daha kullanışlı olmasını istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan kamera/3D görüntüleme sensörleri kategorisini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri 7/24 kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.