menü simgesi Tüm Kategoriler
Elecfreaks Shield Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Elecfreaks Shield Kart Modelleri

Geliştirme Kartı/Shield kategorisi altında yer alan Elecfreaks Shield Kart modelleri, Arduino veya Raspberry Pi kartlara doğrudan takılarak projenize kablosuz haberleşme, farklı teknolojilerdeki ekranlar ile görselleştirme, motor sürme, joystickle kontrol veya prototip geliştirme alanı sağlama gibi işlevler kazandırır. Elecfreaks kalitesi ile beğenilerinize sunulan elektronik kart modellerini bulabilir, güvenle online alışveriş yapabilirsiniz.

Her Projeye Uygun Elecfreaks Kartlar, Robot Sepeti’nde!

Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşan Elecfreaks kart modelleri arasında, farklı projeler ile uyumlu olacak şekilde üretilmiş pek çok alternatif bulunuyor. Öne çıkan ürünler arasında;  NFC haberleşen neredeyse tüm telefon ve cihazlarda kullanılan NFC-RFID Breakout Modulü, akıllı araçlar için bir çeşit hız ölçme modülü olan Elecfreaks Göstergeli Hız Modülü, çeşitli ses projelerinde değerlendirilebilecek Elecfreaks Mp3 Modülü ve daha fazla tasarım yer almaktadır. Bu ürünler ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi almak, ürünlerin kullanım alanlarını ve teknik özelliklerini görmek için, ilgili ürün detay sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.


Beğendiğiniz, projelerinize uygun bulduğunuz ürünleri, Robot Sepeti güvencesiyle dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sipariş vermeniz mümkün. Yeni ürünlerden ve dönemsel indirim fırsatlarından anında haberdar olmak için, online mağazamızı takipte kalın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.