menü simgesi Tüm Kategoriler
Manyetik / Enkoder / Hall Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Manyetik / Enkoder / Hall Modelleri

Robotik projelerde, elektronik sistemlerde ve çeşitli medikal cihazlarda manyetik alanlara göre hareket ederek sistemde açık ve kapalı devre oluşturma gibi işlemler için değerlendirilebilecek olan manyetik sensörler, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Manyetik, enkoder, hall kategorisinde; manyetik alan değişimine göre voltaj üreten ve sistemin mıknatısa ya da manyetik alana olan uzaklığını ölçmek için kullanılan TinkerKit hall sensör ve açıya göre içerisindeki cıvanın hareketi ile açık veya kısa devre hale gelen cıvatalı manyetik sensör yer almaktadır. Manyetik alan değişiminin olduğu bölgelerde sistemin bu durumu belirtmesini sağlayarak herhangi bir olumsuzluğunun önüne geçmek için tercih edilebilecek olan manyetik sensör modelleri, kaliteli yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir.

Eğer siz de sistemlerinizin bulunduğu bölgelerde manyetik alan olup olmadığını öğrenmek ya da sistemin manyetik alana girdiğinde tepki vererek uyarıda bulunmasını sağlamak istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında bulunan manyetik sensörler içerisinde sisteminize uygun pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri farklı ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.