menü simgesi Tüm Kategoriler
Robotik Kodlama Seti Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Robotik Kodlama Başlangıç Setleri ve İleri Seviye Setler 

Kendi robotunu inşa etmeyi isteyen yetişkinlere ve çocuklara sıra dışı bir deneyim yaşatacak olan robot kodlama setleri, Robot Sepeti online sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti’nin eğitim kitleri kategorisinde yer alan robot setleri; bilim ve teknolojiyi hayal gücünüzle birleştirerek size ve çocuğunuza eşsiz robotik beceriler kazandırmayı hedefliyor. Eğitim sektöründe ya da robot yarışmaları gibi aktivitelerde değerlendirilebilecek farklı tasarımları hayata geçirmek için tercih edilebilecek olan oyuncak robot setleri ya da robot futbolu, robot dövüşü gibi etkinlikler için uygun olan insansı robotlar, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir.

Robotik Sistemlere İlgi Duyanlar Her Yaş Seviyesi için Setler ve Robotik Kodlama Robotları

Robotis, Pololu ve ArcBotics, Sparki, Hunter, Bee-Bot gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan robotik kodlama setleri; hobi ve STEM eğitim sisteminde büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Robotsepeti

Robotik kodlama seti 6+ Yaş

Robotik kodlama  seti 1. sınıf

Robotik kodlama seti 2. sınıf

Robotik kodlama seti 3. sınıf

Robotik kodlama seti 4. sınıf 

Robotik kodlama seti ortaokul

Robotik kodlama seti lise ve üzeri ayrımları ile müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi ile tavsiye edilen robotik eğitim kitlerini kolayca bulmanızı sağlar!!!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.