menü simgesi Tüm Kategoriler
Mindio - MindioBox Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Mindio – MindioBox

Mindio, MindioBox ismiyle piyasaya sürdüğü Stem setleri ile çocukları teknolojik projeler ile tanıştırmak ve çeşitli becerilerini geliştirmek için ideal alternatifler arasında yer alıyor. Siz de bu markanın eğlenceli ve öğretici setlerini satın almak isterseniz, çocuklarınız kadar sizin de ilginizi çekecek pek çok tasarımı online kataloğumuzda keşfedebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz!

Küçüklere Mühendislik Becerileri Aşılamak İçin İdeal Ürünler!

Mindio’nun MindioBox setleri, çocuklara teknolojik tasarım oluşturma altyapısı kazandırmanın yanı sıra; konsantrasyonlarını geliştirme, neden – sonuç ilişkisi kurma becerilerine katkı sağlama, el – göz koordinasyonlarını geliştirme, ve yaratıcılıklarına katkı sağlama gibi etkileriyle de küçüklerin robotik/mühendislik dünyasına adım atmaları için ideal seçeneklerden bir tanesi. Online mağazamızda, markanın MindioBox – Astronot Robot, MindioBox – Atlı Karınca, MindioBox – Böcek Robot, MindioBox Deprem Alarmı gibi pek çok setini bulabilir, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.


İlgili ürün detay sayfaları üzerinden Mindio Stem setleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almanız mümkün. Çocuklarınız -veya kendiniz- için tercih edeceğiniz ürünleri, güvenli online ödeme imkânı ile 7/24 kolayca sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.