menü simgesi Tüm Kategoriler
Kendin Yap DIY Robot Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Kendin Yap DIY Robot

Robot Sepeti’nin Kendin Yap DIY (Do It Yourself) kataloğunda, farklı ilgi alanlarına ve tecrübe seviyelerine yönelik pek çok ilgi çekici DIY seti robotiğe meraklı kullanıcıların beğenilerine sunuluyor! Siz de online kataloğumuza göz atın; profesyonel, eğitim ya da hobi amaçlı çok çeşitli robotik projelerinizde değerlendirebileceğiniz demonte veya demonte eğitim setlerine, robot kitlerine ve aksesuarlara birkaç tıkla ulaşın!

Çok Çeşitli DIY Kitler ve Aksesuarlar

Online DIY robot kataloğumuzda, farklı tecrübe seviyelerine ve yaş gruplarına uygun pek çok kendin yap robot setini ve çeşitli robotik projelerinizde değerlendirebileceğiniz aksesuar çeşitlerini bulabilirsiniz. Edison EdCreate Robot Yapım Kiti, 2 ve 4 Tekerlekli Araç Kiti, Kendin Yap Drone Kiti, 6 Kollu Multikopter Seti, Akıllı Araba Kiti, Marvel Avengers Hero Inventor Kit gibi setler; Sumo Robot Kızağı, robotlar için dış kaplama seti (Bioloid Skin), robot gövdesi, robot şase gibi aksesuarlar ve çok daha fazlası, bu kategori altında robotik meraklıları ile buluşuyor!


Robotik DIY kitleri ve teknik özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için ilgili ürün detay sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Projelerinize uygun bulduğunuz kit ve aksesuarları, güvenli online alışveriş imkânından ve dönemsel indirim fırsatlarından da yararlanarak dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla sipariş vermeniz mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.