menü simgesi Tüm Kategoriler
Voltaj / Akım Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Voltaj/Akım Sensörü Modelleri

Yıldırım koruma ekipmanlarında, hava kompresörlerinde ve elektronik devrelerde efektif bir biçimde kullanılabilecek olan voltaj/akım sensörleri, farklı özelliklere sahip çeşitli modelleri ile Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Voltaj/akım sensörleri kategorisinde; Arduino, Pololu ve Elecfreaks gibi alanında uzman markalar tarafından üretilen pek çok ürün yer almaktadır. Geliştirme kartları ve shieldlar ile uyumlu olan voltaj/akım sensörleri, yüksek akım çalışması yapmaya gerek kalmadan canlı veya nötr hatlara kolayca bağlanabilen ekipmanlardır. Hemen her devrede yüksek akımın veya ana kol akımının ölçülmesinde kullanılabilecek olan voltaj/akım sensörleri, AC motorlar için de izleme ve kontrol amaçlı kullanılabilecek ürünlerdir.

Siz de elektronik devrelere ilgi duyuyor ve devrelerden geçen voltajı ya da akımı pratik bir şekilde ölçmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan voltaj/akım sensörleri kategorisini detaylıca inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.