menü simgesi Tüm Kategoriler
Titreşim / Eğim / Flex Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Titreşim-Eğim ve Flex Sensörleri

Robot Sepeti sayfalarında sizlere sunulan titreşim, eğim ve flex sensörleri, hassas hareketleri algılayabilen ürünler olarak online katalogda yer almaktadır!

Sensörler kategorisinde bulunan titreşim, eğim ve flex modülleri; sapma açısını, titreşim oluşumunu ve projede meydana gelen eğimi ölçmeye yardımcı olan ürünlerdir. Güvenlik alarmları, akıllı arabalar, elektronik kilitler ve robotlarda kullanılan bu sensör modelleri, Elecfreaks ve Arduino gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan ekipmanlardır. Robotik sistemlerin ve elektronik aletlerin daha kullanışlı bir hale gelmelerine fırsat tanıyan titreşim, flex ve eğim sensörleri; kolay kullanıma uygun tasarımları ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkmaktadır.

Siz de cihazlarınızda ve projelerinizde kullanabileceğiniz hassas ölçüm özelliğine sahip sensörler arıyorsanız; titreşim, eğim ve flex kategorisini ziyaret edebilir, projenize uygun sensör modellerini kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri günün her saati kredi kartı, kapıda ödeme ve havale gibi ödeme seçenekleriyle Robot Sepeti sayfalarından satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.