menü simgesi Tüm Kategoriler
Güç Kaynağı (Power Supply) Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Güç Kaynağı / İnvertör

Genellikle invertör olarak bilinen güç invertörü, doğru akımı (DC) alternatif akıma (AC) dönüştüren bir cihaz veya devredir. Burada ortaya çıkan AC frekansı, kullanılan ekipman tarafından belirlenmektedir. İnvertörler, geçmişte alternatif akımı doğru akıma dönüştüren devasa elektromekanik cihazlar olan dönüştürücülerin zıt kutuplarıdır. Robot Sepeti, bu kategori altında ihtiyacınız olan güç kaynağını sizlerle buluşturmayı hedefliyor.

Farklı ödeme seçenekleri ve taksit avantajları ile beğenilerinize sunulan güç kaynağı seçeneklerini bu kategori altında inceleyebilir, 12V 5A PS-10 SMPS anahtarlamalı güç kaynağı veya Owon P4305 tek kanal ayarlı güç kaynağını projelerinizde ortaya çıkan akımı dönüştürmek üzere değerlendirebilirsiniz.

Güvenli ve pratik bir alışveriş deneyimi vadeden Robot Sepeti, sunduğu kategoriler altında ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek farklı modellere yer veriyor. Bu modeller arasından beğendiğiniz bir ürün olması halinde, çevrimiçi mağaza üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde satın alma işleminizi gerçekleştirebilir, satın alacağınız ürünü projelerinize dahil etmek üzere değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.