menü simgesi Tüm Kategoriler
Robot Kol Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Robot Kol

TrossenRobotic, Robotis, RobotGeek, uFactory gibi alanında uzman markalar tarafından üretilen robot kolları (kobot - kolobratif - işbirlikçi robot) ile, bir ürünü kavramanız ve taşımanız çok kolay!

Endüstriyel üretim alanında, bulunduğumuz çağın en önemli araçlarından biri konumundaki robotik sistemler ve farklı işlevlere sahip robot kolu türlerine dair daha kapsamlı bilgiler edinmek ve çalışma prensiplerini uygulamalı bir şekilde inceleyip çeşitli projeler geliştirmek için Robot Sepeti’nin robot kol kategorisine göz atabilirsiniz.

5 Eksenli, 6 Eksenli, 7 Eksenli Fabrika Robotları ve Eğitim Amaçlı Robotlar

Robot Sepeti online kataloğunda yer alan robot kolu kategorisinde farklı tasarımlara sahip pek çok ürün mevcut... İnsansı robotların, yapay zekaya sahip olan robotların ve diğer robot platformlarının daha fonksiyonel bir hale gelmeleri için tercih edilebilecek olan robot kolları, çeşitli ebatları sayesinde hemen her proje için uygun modellere sahiptir. Vakumlu veya mekanik Robotik Tutucu (robot el)  sayesinde işbirlikçi robotların ürünleri kolay ve sağlam bir şekilde kavramalarına fırsat tanıyan robot eller de kategori sayfalarında sizlerle buluşmaktadır.

Robot Kol kategorisinde farklı serbestlik derecesine (DoF) cobot - kobotlar bulabilirsiniz bunlar:

5 DoF Robot Kol

6 DoF Robot Kol

7 DoF Robot Kol' dur. Bu yapılarl 1kg, 3kg, 5kg payload kapasitelerine göre tasarlanmıştır. 

Yine Eğitim ARGE robot kollar olarak

uFactory uArm

Robotis OpenManipulator gibi yapılara göz atabilirsiniz. 

Üstte belirtilen tüm yapılar için bir nesneyi tutma, taşıma, kamera bağlantısı yapma yeteneklerini katan end-effector robot mekanizmaları da Robot EL / Ayak kategorisinde incelenebilir

Eğer siz de geliştirdiğiniz robotik projeleri robot kolları ile daha işlevsel kılmak istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan robot kolu kategorisini detaylı bir şekilde inceleyebilir; projenize uygun olduğunu düşündüğünüz modeli kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati online olarak kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.