menü simgesi Tüm Kategoriler
Motor Toplam 697 ürün görüntüleniyor.
Toplam 697 ürün görüntüleniyor.

Motor Modelleri

Robot Sepeti sayfalarında yer alan motor modelleri ile; robotik sistemlere, oyuncaklara ve daha pek çok ürüne hareket kabiliyeti sağlamanız mümkün!

Robot Sepeti online kataloğunda, DC motorlardan servo motorlaralineer motorlardan titreşim motorlarına kadar geniş bir yelpazeye yayılan birçok ürün yer almaktadır. Yatay veya dikey düzlemde hareket sağlamak için tercih edilen ve dönüş hızı ve yön gibi önemli işlemlerin de kolay bir şekilde kontrol edilmelerine fırsat tanıyan bu ürünler, sitemizde şu başlıklarda sunulmaktadır:

Redüktörlü DC Motor Modelleri

Düşük güçle yüksek moment elde etmek için tercih edilebilecek olan; hız, güç ve boyut özellikleri değişkenlik gösteren redüktörlü DC motor modelleri, robot yapımında ve uzaktan kumandalı araçların üretiminde efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan ürünlerdir.

DC Motor Modelleri

Farklı voltaj özellikleri sayesinde robotlardan oyuncak arabalara kadar farklı pek çok alanda kullanılabilecek olan DC motorlar; hobi veya profesyonel bir şekilde hareketli sistemlerle ilgilenenler için son derece uygun ürünler olarak ön plana çıkmaktadırlar.

Servo Motor Modelleri

Mile bağlı çalışacak şekilde tasarlanan ve aldığı açı ölçüsüne göre sistemin hareket hızını hesaplayan servo motor modelleri, geri bildirim üniteleri sayesinde sistemi denetleyen ve meydana gelen hataları düzeltmeye yardımcı olan ekipmanlardır.

Enkoderli Motor Modelleri

Hassas kontrolün gerekli olduğu sistemlerde ihtiyaç duyulan ve sensörleri ile sistemin tur sayısını öğrenmeyi de kolaylaştıran enkoderli motor modelleri, oyuncaklarda ve hareket eden çeşitli ürünlerde kullanılmaya uygun malzemelerdir.

Lineer Motor Modelleri

Sistemin dairesel yerine doğrusal bir şekilde hareket etmesine fırsat tanıyan ve az sayıda, basit devre elemanlarından oluşan lineer motorlar, farklı pek çok modeli sayesinde çeşitli sistemlerde yararlanılabilecek ürünlerdir.

Akıllı Servo Motor Modelleri

Hareket etme özelliğine sahip olan robotik sistemlerin üretiminde ve tamirinde faydalanılabilecek ekipmanların başında gelen akıllı servo motor modelleri, sistemlerin sıkıntısız bir şekilde çalışmalarına fırsat tanımaktadır.

Step Motor Modelleri

3D yazıcılarda ve hard disk gibi ürünlerde kullanılabilen ve elektrik enerjisini kinetik enerjiye çeviren çeşitli elektronik aygıtlar yer alan step motorlar, düşük devirde yüksek tork sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Titreşim Motoru Modelleri

Cep telefonu, çağrı cihazı ve oyun konsolu gibi ekipmanların belli durumlarda kullanıcıları titreşim yoluyla uyarmalarına yardımcı olan titreşim motoru modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek ekipmanlardır.

Eğer siz de üzerinde çalıştığınız sisteme hareket özelliği kazandırmak istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan bu ekipmanları detaylı bir şekilde inceleyebilir; sisteminize uygun olanları farklı ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.