menü simgesi Tüm Kategoriler
3D Yazıcı Reçine Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

3D Yazıcı Reçine

Reçineli 3D yazıcılar yüksek yüzey çözünürlüklü çıktılar gerektiren sektörler için basılan modellemelerde ön plana çıkıyor. DLP yazıcılar, UV lazerler ve UV LED'lerle mükemmel çalışan ürünlerimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Demo, tanıtım veya sergi ve benzeri gibi hedefler doğrultusunda kullanılacak ise veya tasarımlarda pürüzsüz yüzeyler arzu ediliyorsa kullanıma uygun olarak değerlendirilen SLA teknolojisinde elde edilen reçineler, diş hekimliği alanında veya mücevher gibi çok fazla detay gerektiren kullanım alanlarında değerlendirilmek üzere sizlere sunuluyor. İnce ve önemli detayların rahatlıkla basılmasına olanak veren bu baskı teknolojisi, modelin moleküler bazda oluşturulmasını sağlıyor. Reçineli 3D yazıcı ile detaylı ve yüksek yüzey çözünürlüklü modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Medikal sektör, diş hekimliği, ortodonti, estetik prototip gibi sektörler söz konusu olduğunda, üretimlerde reçineli 3D yazıcıları kullanabilirsiniz.

3D yazıcı olarak SLA, DLP veya LCD baskı teknolojilerini kullanıyorsanız, kullanım amacınıza uygun reçineyi sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Sayfamızda sizler için listelenen ürünlerden arayışınıza yanıt vereni seçerek güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.