menü simgesi Tüm Kategoriler
Diğer Platformlar Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.

Açık Kaynak Platformlar

Robot Sepeti online kataloğunda yer alan açık kaynak platformlar ile; elektronik, mekanik ve yazılım gibi alanlara hızlıca giriş yaparak kendinizi bu alanlarda geliştirmeniz artık çok kolay!

Kullanıcıların ücretsiz bir şekilde erişerek, hiçbir kısıtlamaya uğramadan programlama kabiliyetlerini özgürce uygulamaya dökebilmelerini sağlayan açık kaynak platformları, bulunduğumuz teknoloji çağı içerisinde birçok yaratıcı projenin ortaya çıkmasını olanaklı kıldı. Açık kaynak platformlarından yararlanan bu ürünler sayesinde siz de programlama konusundaki becerilerinizi çeşitli elektronik ve robotik sistemlerin sunduğu olanaklarla bir araya getirerek oluşturduğunuz tasarımları bir hobiye ya da kapsamlı projelere dönüştürebilirsiniz!

Programlama Birikiminizi Özgürce Ortaya Koyun!

Özellikle de robotik sistemler üzerine çalışmalar yapmaya yeni başlayan kullanıcılar için uygun ürünler olarak ön plana çıkan açık kaynak robot platformları, kodların istenilen şekilde kolayca konfigüre edilebileceği örümcekler ve pek çok komponentin bir arada yer alabileceği Arduino robotlar olmak üzere Robot Sepeti sayfalarında yer almaktadır.

Hobi, eğitim ve araştırma gibi farklı amaçlar için değerlendirmeye uygun olan bu açık kaynak platformlar, farklı programlama dillerini desteklemeleri sayesinde istenilen şekilde kullanılabilecek kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Böylelikle hem Arduino gibi açık kaynak platformlarına destek sağlayan kartları kullanarak hem de robotik sistemlerin yaratıcılığınızı göstermenize olanak tanıyan imkânlarından yararlanarak kendinizi geliştirebilir ve ortaya yeni projeler koyabilirsiniz!

Eğer siz de robotik sistemler oluşturmak ve kendinizi programlama ve robotik sistemler gibi alanlarda geliştirmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan açık kaynak platformları detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.