Sırala
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Açık Kaynak Platformlar

Robot Sepeti online kataloğunda yer alan açık kaynak platformlar ile; elektronik, mekanik ve yazılım gibi alanlara hızlıca giriş yaparak kendinizi bu alanlarda geliştirmeniz artık çok kolay!

Özellikle de robotik sistemler üzerine çalışmalar yapmaya yeni başlayan kullanıcılar için uygun ürünler olarak ön plana çıkan açık kaynak robot platformları, kodların istenilen şekilde kolayca konfigüre edilebileceği örümcekler ve pek çok komponentin bir arada yer alabileceği Arduino robotlar olmak üzere Robot Sepeti sayfalarında yer almaktadır. Hobi, eğitim ve araştırma gibi farklı amaçlar için değerlendirmeye uygun olan bu açık kaynak platformlar, farklı programlama dillerini desteklemeleri sayesinde istenilen şekilde kullanılabilecek kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Eğer siz de robotik sistemler oluşturmak ve kendinizi programlama ve robotik sistemler gibi alanlarda geliştirmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan açık kaynak platformları detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.