menü simgesi Tüm Kategoriler
Yapay Zeka Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Yapay Zeka Robotlar

Araştırma-geliştirme çalışmalarında, eğitim faaliyetlerinde ve hizmet sektöründe farklılık yaratmak ve efektif sonuçlar elde etmek için tercih edilebilecek olan yapay zeka insansı robotlar, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Hesaplama güçleri, sofistike tepkileri ve cisim taşıma özellikleri sayesinde farklı şekillerde değerlendirilme imkânı bulunan yapay zeka robotlar, insanlarla iletişim kurabilmeleri sayesinde özellikle de AVM’lerde, otellerde ve eğlence merkezlerinde dikkat çekmek için değerlendirilmektedir. Ayrıca seminer ve lansman gibi etkinliklerde ziyaretçileri karşılama konusunda farklılık yaratmak için de kullanılabilecek olan yapay zeka insansı robotlar, Darwin ve Pepper diye isimlendirilen çeşitli modelleri ile online katalogda yer almaktadır. Yapay zeka sayesinde gerçekçi tepkiler de veren insansı robotlar, sahip oldukları donanım ve yazılım özellikleri ile de geliştirilmeye uygun platformlardır.

Tercihleri, kişisel özellikleri, alışkanlıkları ve zevkleri öğrenerek zamanla insanlara adapte olan ve bu sayede daha iyi tepkiler vermeye başlayan yapay zeka insansı robotlar hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarında ulaşabilir, beğendiğiniz modelleri farklı ödeme yöntemlerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.