menü simgesi Tüm Kategoriler
Ses / Joystick Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Toz - Gaz ve Diğer Sensör Modelleri

Elektronik aletlerin, robotik projelerin ve akıllı cihazların toz, gaz ve harekete karşı tepki vermelerini sağlamak adına tercih edilebilecek olan sensör modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Üretimi yapılan ürünleri hem fonksiyonel hem de güvenliği sağlayacak bir hale getirmek için tercih edilebilecek olan sensör modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Güvenlik sistemlerinde, kapalı alanlarda ve daha pek çok farklı şekilde değerlendirilme imkânı bulunan toz, gaz ve hareket sensörlerinin yanı sıra; alkolmetrelerde kullanılabilecek alkol sensörü, akıllı taşıtlarda tercih edilebilecek hız ölçme sensörü ve ürün koruma işleminde değerlendirilebilecek çarpma sensörü gibi, farklı özelliklere sahip modeller de kategori sayfalarında kullanıcıların beğenilerine sunulmaktadır.

Eğer siz de projelerinizi veya akıllı aletlerinizi daha kullanışlı bir hale getirmek ve farklı yönlerden geliştirmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan sensör modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.