menü simgesi Tüm Kategoriler
Programlayıcı Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Programlayıcı

Flash, FPGA, EEPROM, EPROM veya programlanabilir lojik devreler gibi geçici olmayan dijital devrelerin şekillendirilmesinde kullanılan elektronik cihazlar olarak tanımlanan programlayıcılar, pek çok robotik proje için oldukça önemli parçalardır. Robot Sepeti, farklı özellikleri ile ön plana çıkan programlayıcı modellerini, bu kategori altında sizlerle buluşturmayı hedefliyor.

Robot Sepeti programlayıcı kategorisi altında, mikrodenetleyicinizi kolayca programlayabilmenizi sağlayacak olan Pocket AVR programmer, farklı kullanım alanlarında değerlendirilebilecek olan Pololu USB AVR programlama kartı ve PIC mikrokontrolcülerini programlayabilen yapısı ile Zif modül entegre programlama kartı gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz.

İncelediğiniz ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgileri, ürünlere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yanıt verebileceğini düşündüğünüz bir ürün olması halinde, Robot Sepeti’nin sizlere sunmuş olduğu güvenli online alışveriş imkanını değerlendirerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.