menü simgesi Tüm Kategoriler
Torna / Freze Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Torna / Freze

Torna, metal veya suni malzemeler üzerinde kendi ekseni etrafında dönen ve lineer olarak hareket eden bir kesici takım yardımıyla talaş kaldırma işlemi olarak adlandırılabilir. Bu işin yapıldığı alan ise torna tezgahıdır. Çalışmalarınızda ihtiyacınız olabilecek torna tezgahına Robot Sepeti torna / freze kategorisi altında rastlayabilirsiniz.

Bu kategori altında inceleyebileceğiniz Proxxon FD 150/E Hassas Torna, yüzeysel ve boyuna tornalama için ideal bir endüstriyel ürün olarak ön plana çıkıyor. Model, beklenenden farklı olarak yüksek maksimum iş mili hızı vasıtası ile çok küçük çaplarda parça üretimi için bile tornalama imkanı sunmaktadır. Torna / freze kategorisi altında görüntüleyebileceğiniz bu ürün ile ilgili detaylı bilgilere ürün detay sayfasını ziyaret ederek erişebilirsiniz.

Robotik projelerinizde değerlendirmek üzere ihtiyacınız olan pek çok ürün Robot Sepeti sayfalarında sizler için titizlikle sıralanıyor. Güvenli ve pratik bir alışveriş deneyimi için ihtiyacınız olan ürünlere çevrimiçi mağazamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.