Sırala
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kosmos Eğitim Kitleri

Çocuklarınızın hem öğretici hem de eğlenceli deneylerle bilimin temellerini kavramalarını sağlayacak olan Kosmos eğitim setleri, Robot Sepeti’nin online sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Robot Sepeti’nin Kosmos eğitim setleri kategorisi sayfalarında, farklı alanlarda çocukların ufkunu açacak çok sayıda özel eğitim seti bulunuyor. Bu setleri kullanarak, çocuklar -hatta bazen de yetişkinler!-  güneş enerjisiyle çalışan robotlar yapabilecek, fizikte güç ve basınç konularında bilgi sahibi olabilecek, kendi bataryalarını üretebilecek, limondan elektrik elde edecek, akım ve direnç öğrenecek ve çok daha fazlasını yapabilecek. Anne – babaların çocukları ile keyifli ve veremli vakit geçirmesi için ideal aktiviteler olan bu bilimsel deneyler, geniş bir yelpazeye yayılan pek çok seçenek ile Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor.

Siz de çocuklarınızın evde kolayca yapabilecekleri eğlenceli bilimsel deneyleri içeren Kosmos setlerini Robot Sepeti’nin online kataloğunda detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz zaman farklı ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.