menü simgesi Tüm Kategoriler
Kosmos Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kosmos Eğitim Kitleri

Çocuklarınızın hem öğretici hem de eğlenceli deneylerle bilimin temellerini kavramalarını sağlayacak olan Kosmos eğitim setleri, Robot Sepeti’nin online sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Özellikle fosil yakıtların tüketiminden ötürü dünyamızın gördüğü zararlarla birlikte bilinçli enerji tüketimine verilen önem giderek artış göstermekte. Hâl böyle olunca güneş enerjisi gibi alternatif enerji kaynaklarına olan yönelim de kaçınılmaz bir şekilde yükselişe geçiyor. Hem eğlenceli hem de öğretici Kosmos eğitim kitleri, bu bağlamda geleceğimizin tüketicileri olacak çocuklarımızın bilinçli bir düşünce yapısına sahip olmasına katkı sağlamak adına üstüne düşeni yerine getiriyor.

Çocuklarınız Eğlenirken Bilinçlensin!

Robot Sepeti’nin Kosmos eğitim setleri kategorisi sayfalarında, farklı alanlarda çocukların ufkunu açacak çok sayıda özel eğitim seti bulunuyor. Bu setleri kullanarak, çocuklar -hatta bazen de yetişkinler!-  güneş enerjisiyle çalışan robotlar yapabilecek, fizikte güç ve basınç konularında bilgi sahibi olabilecek, kendi bataryalarını üretebilecek, limondan elektrik elde edecek, akım ve direnç öğrenecek ve çok daha fazlasını yapabilecek. Anne – babaların çocukları ile keyifli ve veremli vakit geçirmesi için ideal aktiviteler olan bu bilimsel deneyler, geniş bir yelpazeye yayılan pek çok seçenek ile Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor.

Çocuklarımızın daha yaşanabilir bir dünyaya sahip olması için şimdiden hem kendimizi hem de onları sürdürebilir enerji kaynakları hakkında bilgilenmemiz gerektiği bir gerçekken, Kosmos eğitim kitleri gibi eğlenceli ve öğretici ürünlerin önemi giderek artıyor. Geleneksel oyuncaklar yerine çocuklarının daha bilinçlendirici setlerle eğlenmesini isteyen anne ve babalar Kosmos eğitim kitlerini mutlaka göz önünde bulundurmalı.

Siz de çocuklarınızın evde kolayca yapabilecekleri eğlenceli bilimsel deneyleri içeren Kosmos setlerini Robot Sepeti’nin online kataloğunda detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz zaman farklı ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.