menü simgesi Tüm Kategoriler
Kablosuz Haberleşme Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Kablosuz Haberleşme Modülleri

Robotik projelerde modüller arasında bağlantı kurmak için tercih edilebilecek olan kablosuz haberleşme modülleri, farklı modelleriyle Robot Sepeti sayfalarında kullanıcılara sunuluyor!

Robot Sepeti online kataloğunda, Elecfreaks ve MakeBlock gibi alanında önde gelen firmalar tarafından üretilmiş olan pek çok iletişim modülü yer almaktadır. Robot ile wireless bağlantı kuracak modellerden uzaktan kumanda için tasarlanmış modüllere ve robotu laptop, telefon ya da tablet ile kontrol etmeyi sağlayacak ürünlere kadar birçok kablosuz haberleşme modülü, robot yapımı ve yarışmaları ile ilgilenenlerin projelerinde tercih edebilecekleri parçalar… Elektronik aletlere Bluetooth ve kablosuz USB özelliklerini eklemeye yardımcı olan iletişim modülleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir.

Eğer siz de amatör ya da profesyonel olarak robot yapımı ile ilgileniyorsanız, robotik projelerinizde kullanabileceğiniz kablosuz haberleşme ürünlerine Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, işinize yarayacak ekipmanları güvenli online sipariş sistemi ile kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.