menü simgesi Tüm Kategoriler
Bluetooth Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Bluetooth Modülleri

Bluetooth modülleri, kablosuz haberleşme fonksiyonu için projelerinizde değerlendirebileceğiniz radio-link altyapısında elektronik kartlardır. Bluetooth protokolünü destekleyen bu elektronik kartları kullanarak BLE veya klasik Bluetooth sisteminize kablosuz haberleşme yeteneği kazandırabilir, elektronik cihazlarınızı IoT projelerinde birbirine bağlayabilir, dahası Bluetooth hoparlör ve kulaklık gibi bileşenler içeren donanım altyapılarını kendiniz oluşturabilirsiniz. Siz de pek çok projede sıklıkla ihtiyaç duyulan bu teknolojiyi kullanmak isterseniz, ihtiyaçlarınıza uygun farklı Bluetooth iletişim modüllerini online mağazamızda keşfedebilir, uygun fiyatlar üzerinden -dönemsel indirimlerden de yararlanarak- güvenle alışveriş yapabilirsiniz!

Projelerinize Uygun Bluetooth Haberleşme Modüllerini Keşfedin!

Robot Sepeti Elektronik Kart kataloğunda sizlerle buluşan Bluetooth iletişim haberleşme modülleri, geniş bir yelpazeye yayılıyor. Robotis, Elecfreaks, Seeed Studio gibi markaların imzasını taşıyan bu güvenilir tasarımlar çeşitli projelere kablosuz haberleşme fonksiyonunu dahil etmek için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. İletişim modüllerine ek olarak, bilgisayarınızı bluetooth özellikli bir cihaz haline getirmek için değerlendirebileceğiniz USB adaptör modelleri ve Robotis robotları için uzaktan kontrolü mümkün kılan RC-100B Uzaktan Kumanda gibi tasarımlar da bu sayfalarda sizlerle buluşuyor. Öne çıkan ürünler arasında Robotis BT-410 Dongle İletişim Modülü, SeeedStudio BLE Shield, Elecfreaks Bluetooth Bee HC-06 gibi tasarımlar yer alıyor.


Bluetooth haberleşme modülleri, teknik özellikleri ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgilendiğiniz ürünlerin açıklama sayfalarına göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımları, farklı ödeme yöntemleriyle 7/24 online sipariş verebilirsiniz. Yeni ürünlerden ve indirim fırsatlarından anında haberdar olmak için online mağazamızı takipte kalın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.