Sırala
Görünüm:
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

STEM - STEAM Eğitim Setleri

Çocukların ve gençlerin kendilerini fen, matematik ve sanat gibi farklı alanlarda geliştirmelerine fırsat tanıyan STEM – STEAM eğitim setleri, her yaşa uygun modelleri ile Robot Sepeti sayfalarında!

Science – Technology – Engineering – Mathematics kelimelerinin baş harflerinin birleşmesinden ortaya çıkan STEM, çocukların bu bilimleri birbirleri ile bağlantılı bir şekilde öğrenmelerini ve bu sayede robotik teknolojiyi daha iyi anlamalarını sağlayan setlerdir. Çocukların sayısal becerilerinin gelişmelerine katkı sağlayan bu setlere ek olarak Science – Technology – Engineering – Art – Mathematics kelimelerinin baş harflerinin birleşimi olan STEAM eğitim setleri de, sayısal becerinin yanı sıra sanatının da bu alanlarla birleştirilmesine ve bu sayede yaratıcı zekanın gelişmesine fırsat tanıyan ürünler olarak kategoride yer almaktadır. Ayrıca robotiğe giriş ve robotik mühendislik gibi konularda da çocukların gelişmelerine olanak sağlayan eğitim setleri, farklı yaşlara uygun modelleri ile Robot Sepeti’nde!

Eğer siz de çocuklarınızın hem sayısal hem de sanatsal yönden gelişmelerini ve bu konuları birbirleri ile birleştirerek yaratıcı zekalarını ön plana çıkarmalarını istiyorsanız, STEM – STEAM eğitim seti modellerini Robot Sepeti sayfalarında etraflıca inceleyebilir; çocuğunuza uygun olduğunu düşündüklerinizi 7/24 güvenli ve kolay bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.