menü simgesi Tüm Kategoriler
Enkoder Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Enkoderler (Kodlayıcılar)

Enkoder -encoder ya da kodlayıcı olarak da bilinir- bağlı olduğu motor milinin hareketlerine göre sinyal üreten bir cihazdır; başka bir deyişle milin mevcut konumlarını takip eder ve gerekli analog veya dijital sinyal çıkışını sağlar. Robot Sepeti’nin online kataloğunda, çeşitli projelerinizde değerlendirebileceğiniz kaliteli mutlak/artımlı enkoder veya döner (rotary) enkoder modellerini bulabilir, yalnızca birkaç tıkla online alışveriş yapabilirsiniz!

Projeleriniz İçin Aradığınız Enkoderler, Robot Sepeti’nde!

Online mağazamızda siz değerli kullanıcılarımızın beğenilerine sunduğumuz kodlayıcı modelleri, farklı projelere uygun geniş bir yelpazeye yayılıyor. Öne çıkan ürünlerimiz arasında Pololu 20D mm metal redüktörlü motorlar için manyetik enkoder çifti, Pololu mini plastik redüktörlü motorlar için manyetik enkoder diski, ve smart disk enkoder gibi ürünler yer alıyor. Siz de bunları ve çok daha fazlasını Robot Sepeti’nde inceleyebilirsiniz.


Enkoder modelleri ve kullanımları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarını inceleyebilir, projelerinize uygun modelleri güvenli online alışveriş imkânıyla hemen sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.